پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 8857155 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/10/09 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2110415
کد خبر : 265571 تاریخ ثبت : 1398/3/17 18:39 نظرات تایید شده : 2

اقدام شهرداری خارگ برای مقابله با هجوم جیرجیرک‌ها+عکس

خلیج فارس: با درخواست شهروندان منبی بر مقابله با هجوم توده جیرجیرک ها، شهرداری خارگ اقدام به سمپاشی نقطه پر بازدید و تردد پارک ساحلی و سیمرغ کرد.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از روابط عمومی این شهرداری؛ شهردار خارگ با اعلام این خبر افزود: با هجوم توده جیرجیرک ها به جزیره خارگ، مشکلاتی برای شهروندان جزیره خارگ به وجود آمد و سبب شد تا درخواست های زیادی از سوی ایشان مبنی بر مقابله با جیرجیرک ها به دست ما برسد. با در نظرگیری اینکه این امر از حوزه وظایف شهرداری ها خارج است و به ندرت شهرداری ها دست به چنین اقداماتی زده اند، اما جهت احترام به درخواست شهروندان و با توجه به اهمیت سلامتی و رفاه حال آنها، تمهیداتی را به کار گرفتیم تا در حدتوان خود با توده جیرجیرک ها مقابله نماییم. از این رو پس از بازدید میدانی از پارک ساحلی و سیمرغ که از مکان های پر بازدید و تردد شهر هستند، نسبت به سفارش سم مناسب و عملیات سمپاشی اقدام کردیم.

عبدالحمید صفایی تصریح کرد : با تلاش کارکنان واحد فضای سبز شهرداری، عملیات سمپاشی که از چهارشنبه شب تا بامداد روز پنجشنبه به طول انجامید، سبب شد تا پارک ساحلی و سیمرغ به طور کلی از وجود جیرجیرک ها پاکسازی شود.

-->