پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21919125 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20283068
کد خبر : 265562 تاریخ ثبت : 1398/3/17 16:26 نظرات تایید شده : 3
بامداد جمعه رخ داد؛

تعقیب و گریز مسلحانه پلیس بوشهر با 4 سارق منزل

خلیج فارس: در خیابان آزادگان (فنس) با شلیک پلیس لاستیک‌های خودرو سارقین مورد هدف قرار گرفت که یکی از سارقین دستگیر شد ولی دو نفر دیگر با استفاده از تاریکی شب در کوچه‌های اطراف متواری شدند.

خلیج فارس: فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر گفت: چهار سارق طلاجات منزل در بوشهر دستگیر شدند.

به گزارش«خلیج فارس»؛ سرهنگ ابراهیم عرب زاده اظهار داشت: در پی اطلاع پلیس از ورود یک باند غیر بومی سارقین طلاجات منزل در شهر بوشهر طرح پلیسی برای شناسایی و دستگیری سارقین در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: گرچه شناسایی این باند که با استفاده از یک جفت پلاک سرقتی وارد شهر شده بودند مشکل به نظر می‌آمد ولی افزایش تیم‌های گشتی و اجرای کامل دستورات هوشیاری منجر به شناسایی خودرو سارقین در یکی از خیابان‌های اصلی شد.

به گفته سرهنگ عرب زاده سارقین بدون توجه به دستور پلیس اقدام به فرار کردند و گشت خودرو پلیس نیز به تعقیب آنها اقدام کرد.

وی تصریح کرد: در خیابان آزادگان (فنس) با شلیک پلیس لاستیک‌های خودرو سارقین مورد هدف قرار گرفت یکی از سارقین دستگیر شد که ولی دو نفر دیگر با استفاده از تاریکی شب در کوچه‌های اطراف متواری شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر بیان کرد: با ادامه عملیات پلیس ساعت چهار بامداد روز جمعه ۱۷ خرداد سارقین متواری که قصد داشتند با همکاری یکی دیگر از هم‌دستانشان از شهر خارج شوند در خروجی بوشهر شناسایی و دستگیر شدند.

سرهنگ عرب زاده با بیان اینکه در این عملیات چهار سارق طلاجات منزل دستگیر و دو دستگاه خودرو توقیف شده است اظهار داشت: تحقیقات در خصوص اعمال مجرمانه این افراد ادامه دارد.

-->