پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 23992076 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/05/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1054810
کد خبر : 264971 تاریخ ثبت : 1398/3/12 16:51 نظرات تایید شده : 0

کاهش قیمت انواع پراید در بازار

خلیج فارس: قیمت انواع پراید در بازار با کاهشی در حدود ۸۰۰ تا یک میلیون و دویست هزار تومان روبرو شد.


به گزارش«خلیج فارس» به نقل از خبرآنلاین؛ هر چند غالبا با فرارسیدن تعطیلات عید فطر و پایان ماه مبارک رمضان بازار‌ها با رونقی محسوس و افزایش مقطعی قیمت در سال‌های گذشته روبرو می‌شدند، بازار خودرو با کاهش قیمت روبرو شد.
 
کاهش قیمت انواع پراید در بازار

بر اساس این گزارش قیمت پراید ۱۱۱ از ۵۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان در هفتمین روز خرداد ماه به ۵۴ میلیون تومان رسیده است. امروز همچنین فعالان بازار بهای پراید ۱۱۱ با تنوع رنگ را ۵۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان اعلام کردند، این در حالی است که اواسط هفته گذشته قیمت این مدل خودرو ۵۵ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان بود.

قیمت سایپا ۱۳۱ نیز از ۴۸ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان به ۴۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسید. سایپا ۱۳۲ نیز در حالی ۵۰ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان معامله می‌شود که در اواسط هفته گذشته ۵۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قیمت داشت.

سایپا ۱۳۲ با تنوع رنگ نیز از ۵۱ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان به ۵۰ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان رسیده است. قیمت سایپا ۱۵۱ نیز با افتی ۷۰۰ هزار تومان، امروز ۴۷ میلیون تومان اعلام شد. بسیاری از فعالان بازار ریزش قیمت‌ها در آستانه تابستان را ناشی از رشد شدید قیمت در ماه‌های اخیر می‌دانند و می‌گویند این قیمت‌ها همچنان امکان ریزش را دارا هستند.

هر چند قیمت پراید در ۵ روز گذشته کاهش داشته، اما هنوز فاصله قیمت بازار با قیمت تحویل کارخانه متفاوت است. بر این اساس قیمت انواع پراید در بازار با کارخانه فاصله‌ای حداقل ۶ میلیون و ۷۷۸۷ هزار تومان تا ۱۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان دارد. موتمنی، رییس اتحادیه نمایشگاه داران معتقد است مهمترین دلیل عدم ریزش قیمت‌ها به وضعیت بازار باز می‌گردد که در آن کسانی که با قیمت‌های بالا خودرو خریده اند، حاضر به فروش به قمیت واقعی نیستند
کلمات کلیدی خبر : پراید تیبا سایپا
-->