پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3999820 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 9139571
کد خبر : 264586 تاریخ ثبت : 1398/3/10 12:54 نظرات تایید شده : 0

استاندار: مردم استان در مبارزه با استعمار و استکبار پیشتاز هستند

خلیج فارس:استاندار بوشهر گفت: مردم استان بوشهر در مبارزه با استعمار و استکبار پیشتاز هستند.

به گزارش«خلیج فارس»؛ عبدالکریم گراوند در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: امروز نیز بار دیگر شاهد حضور گسترده و پرشور مردم ایران اسلامی و استان بوشهر در راهپیمایی روز جهانی قدس هستیم که پیام‌های بسیاری دارد.

مردم استان بوشهر در مبارزه با استعمار و استکبار پیشتاز هستند

وی یکی از پیام‌های حضور مردم را دفاع از مردم مظلوم فلسطین دانست و اضافه کرد: مردم ایران اسلامی ثابت کردند که در صحنه حضور دارند و صحنه را خالی نمی‌کنند و مدافع مردم مظلوم جهان هستند.

استاندار بوشهر با تقدیر از حضور حماسی و باشکوه مردم بوشهر در راهپیمایی روز جهانی قدس خاطرنشان کرد: مردم استان بوشهر در مبارزه با استعمار و استکبار پیشتاز هستند و امروز بار دیگر این موضوع را ثابت کردند.

وی با بیان اینکه امسال شاهد حضور متفاوت‌تری از مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس بوده‌ایم، افزود: مردم استان بوشهر دارای تاریخی درخشان در عرصه مبارزه با استعمار و استکبار هستند.

گراوند حمایت از مظلومان و ستمدیدگان و محکوم کردن جنایتکاران را از پیام‌های راهپیمایی روز جهانی قدس دانست و تصریح کرد: روزه‌داری در گرمای شدید باعث کاهش حضور مردم در راهپیمایی نشده است.

وی با مکوم کردن حرکت‌های جدید آمریکا در انتقال سفارت از تل‌آویو به قدس، تصرف اراضی کشورهای مسلمان و مطرح کردن معامله قرن بیان کرد: ملت ایران در حمایت از مظلومان و ستمدیدگان مصمم است.

-->