پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/13 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1323304 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2316755
کد خبر : 264585 تاریخ ثبت : 1398/3/10 12:24 نظرات تایید شده : 0

امام جمعه بوشهر: این حضور حماسی مردم در راهپیمایی روز قدس مایه یاس دشمنان است

خلیج فارس: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با اشاره به حضور حماسی مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس گفت: این حضور حماسی مردم در راهپیمایی روز قدس مایه یاس و ناامیدی دشمنان است.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل ازمهر؛ آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری پیش‌از ظهر جمعه در راهپیمایی روز جهانی قدس در بوشهر اظهار داشت: امروز نیز همچون سال‌های قبل شاهد حضور گسترده و باشکوه مردم بوشهر در راهپیمایی روز جهانی قدس هستیم.

این حضور حماسی مردم در راهپیمایی روز قدس مایه یاس دشمنان است

وی به پیام‌های حضور گسترده و پرشور مردم بوشهر در راهپیمایی روز جهانی قدس اشاره کرد و ادامه داد: حمایت از مردم مظلوم و مستضعف جهان و ملت ستم دیده فلسطین و مبارزه جدی با استکبار جهانی و صهیونیست غاصب مهمترین پیام این حضور است.

امام جمعه بوشهر به روند زوال و نابودی رژیم صهیونیستی اشاره کرد و افزود: حضور حماسی مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس زمینه را برای نابودی هرچه سریع‌تر رژیم صهیونیستی فراهم خواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه مردم هیچگاه ملت مظلوم فلسطین را تنها نخواهند گذاشت، خاطرنشان کرد: مبارزه با رژیم کودک‌کش صهیونیستی همچنان تداوم دارد و تا نابودی این رژیم ادامه خواهد داشت.

آیت‌الله صفایی بوشهری این حضور مردم را اعلام وفاداری به نظام اسلامی و ناامیدی دشمنان از جمله آمریکای جنایتکار دانست و گفت: این حضور مایه امیدواری ملت‌های مظلوم و یاس دشمنان اسلام است.

وی با تقدیر از حضور گسترده و پرشور مردم بوشهر در راهپیمایی روز جهانی قدس اظهار داشت: مردم بوشهر همواره در صحنه حضور پیشتاز هستند و هیچ‌گاه صحنه را خالی نخواهند کرد.