پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 32034724 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 51328342
کد خبر : 262606 تاریخ ثبت : 1398/2/30 16:21 نظرات تایید شده : 0

اجرای برنامه‌های اوقات فراغت با حضور ۲۵ هزار دانش‌آموز استان

اجرای برنامه‌های اوقات فراغت باحضور ۲۵ هزار دانش‌آموز استان بوشهرخلیج فارس: معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: برنامه‌های اوقات فراغت با حضور ۲۵ هزار دانش‌آموز استان بوشهر برگزار می‌شود.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از مهر؛ سیروس فتحی ظهر دوشنبه در نشست شورای آموزش و پرورش استان بوشهر اظهار داشت: هر ساله با پایان برنامه‌های درسی مدارس، برنامه‌های تابستانی آغاز می‌شود و امسال نیز برنامه‌های مهمی برای غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان داریم.

وی به نامگذاری امسال به نام سال رونق تولید اشاره کرد و ادامه داد: امسال در برنامه‌های تابستانی موضوع رونق تولید را به عنوان یک اولویت در دستور کار داریم و محور برنامه‌ها تقویت مهارت‌ها است که در رشته‌های مختلفی برگزار می‌شود.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر از توسعه توانمندی دانش‌آموزان و مهارت‌افزایی و نشاط‌آفرین، توسعه ورزش و سلامت و مهارت‌های اشتغال‌زایی و کارآفرینی به عنوان اولویت برنامه‌ها یاد کرد.

وی با اشاره به اینکه ۲۶ هزار دانش‌آموز تحت پوشش برنامه‌های اوقات فراغت استان بوشهر قرار می‌گیرند، اضافه کرد: پیشنهاد این است که برنامه‌های به صورت متمرکز مدیریت شوند تا عملکرد بهتری را شاهد باشیم.

فتحی خواستار پرهیز از موازی‌کاری شد و ادامه داد: در مرکز استان و شهرستان‌ها بخش‌های متفاوت و دستگاه‌های مختلف به بحث اوقات فراغت می‌پردازند و در سال‌های موازی کاری را شاهد بودیم که امیدواریم امسال شاهد این موضوع نباشیم.

وی افزود: از ۲۳ خرداد اولین مرحله اعزام دانش‌آموزان استان به مسابقات کشوری با حضور هزار و ۳۰۰ دانش‌آموز در مسابقات فرهنگی، هنری، ورزشی و مذهبی و… آغاز می‌شود.