پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 28847036 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 49203300
کد خبر : 261656 تاریخ ثبت : 1398/2/25 17:25 نظرات تایید شده : 0

تصاویر/ ادعای عجیب همسر و خواهر جی‌لوید ساموئل

خلیج فارس: همسر و خواهر جی لوید ساموئل با انتشار یک پست ادعا عجیبی را مطرح کرده اند که مرگ او می‌تواند حقیقت نداشته باشد.


به گزارش «خلیج فارس» به نقل از ورزش سه؛ جی لوید ساموئل یکی از بازیکنان خارجی استقلال که سابقه بازی در تیم استون ویلای انگلیس را در کارنامه داشت در اردبیهشت ۹۷ در اثر یک سانحه رانندگی جان خود را از دست داد. بعد از این حادثه تلخ همسر ایرانی او "هلیا سهیمی "این اتفاق را باور نکرد و از همان روز‌های اولیه علاوه بر ادعا‌های گوناگون مبنی بر مسلمانی این بازیکن ترینیداد توباگویی، اعتقاد داشت که پلیس از جسد ساموئل آزمایش DNA گرفته و DNA مذکور با جی لوید ساموئل هم خوانی ندارد. این درحالی است که روز گذشته علاوه بر او حالا خواهر جی لویوید ساموئل هم با انتشار پستی در اینستاگرام این ادعا را تایید کرده است.
 
(تصاویر) ادعای عجیب همسر و خواهر جی‌لوید ساموئل؛
پست‌های همسر و خواهر جی لوید به ترتیب به شرح زیر است:

سلام
یاران جیلوید و آبی‌های عزیز...
من هلیا سهیمی ساموئل همسر جیلوید هستم.
فردا میشه یک سال که من و خانواده‌ی جی داریم دنبالش می‌گردیم... شاید خیلی از شما عزیزان در جریان اتفاقات باشید...
به دو دلیل این پُست رو در پیج همسرم منتشر کردم، اول اینکه همونطور که قبل‌تر توضیح دادم سعی می‌کنم اینستاگرامش رو فعال نگه دارم تا توسط اینستاگرام دی اکتیو نشه تا روزی که خودش بیاد و دوباره براتون پُست بزاره؛ و دوم اینکه برای روشن شدن حقیقت و پیدا کردن همسرم اطلاع رسانی کنم و خواهش کنم که اگر میتونید در این مسیر کمکمون کنید...
در این پُست به ده مورد از مسائل و دروغ‌هایی که باهاشون مواجه هستیم اشاره کردم و البته که موارد بسیار زیادِ دیگری هم هست... معذرت میخوام اگر طولانی نوشتم، خلاصه‌تر از این نمی‌تونستم یک سال اضطراب و نگرانی و بی انصافی رو براتون توضیح بدم... پ. ن۱ برای تمام مواردی که اشاره کردم اسناد و مدارک موجود هست.
#آبی_بودیم_و_آبی_میمونیم
#برای_زندگی_همسرم_میجنگم
پ. ن۲ خواهش می‌کنم تا روشن شدن حقیقت از جمله‌ی روحش شاد استفاده نکنید، من و خانواده‌ی جی طبق شواهد موجود بر این باوریم که همسرم زنده است.

پست اینستاگرامی خواهر ساموئل که دراین پست ادعای همسر ساموئل را تایید کرده است.

به برکت نام خداوند متعال... زمانش رسیده... خدایا ممنونیم. دی ان‌ای مربوط به جیلوید ساموئل نیست... تمام مطالبی که در ارتباط با مرگ صحنه سازی شده‌ی جیلوید ساموئل در اینستاگرام منتشر کردیم حقیقت داره؛ و برای هر آنچه گفتیم مدارک، اسناد و اثبات داریم.

(تصاویر) ادعای عجیب همسر و خواهر جی‌لوید ساموئل

(تصاویر) ادعای عجیب همسر و خواهر جی‌لوید ساموئل

(تصاویر) ادعای عجیب همسر و خواهر جی‌لوید ساموئل

(تصاویر) ادعای عجیب همسر و خواهر جی‌لوید ساموئل