پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/05/12 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1652560
کد خبر : 261625 تاریخ ثبت : 1398/2/25 12:44 نظرات تایید شده : 0

پویش 5 هزار حامی برای فرزندان ایتام بوشهر

خلیج فارس: معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان بوشهر از آغاز پویش مشارکت و جذب 5 هزار حامی فرزندان ایتام و محسنین زیرپوشش اخبر داد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ عبدالرضا واعظ با بیان اینکه ماه مبارک رمضان فرصت مناسبی برای فراهم‌سازی کمک به نیازمندان است افزود: کمیته امداد در این ماه برنامه‌های مختلفی را با هدف رفع نیازهای خانوارهای تحت حمایت به ویژه فرزندان ایتام و محسنین زیرپوشش اجرا می‌کند.

وی با اشاره به اینکه طرح حامی‌یابی و حمایت از فرزندان یتیم و فرزندان نیازمند غیر یتیم از طرح‌های کمیته امداد در سال‌های اخیر بوده است اضافه کرد: در طرح این نهاد با شعار"لذت بخشندگی یک لبخند" با برگزاری پایگاه‌های حامی‌یابی به ویژه در شب‌های لیالی قدر در مساجد و مصلی‌های نماز جمعه، از خیران و مردم نیکوکار درخواست می‌شود حمایت از فرزندان یتیم و نیازمند را بر عهده بگیرند.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان بوشهر خاطرنشان کرد: هم‌اکنون بیش از پنج هزار فرزند ایتام و محسنین تحت حمایت کمیته امداد در سراسر استان نیازمند یاری دستان مهربان حامیان هستند.

وی از راه‌اندازی پویش مردمی مشارکت همگانی برای جذب پنج هزار حامی فرزندان ایتام و محسنین تحت حمایت این نهاد با شعار"لذت بخشندگی یک لبخند" خبر داد و از خیران و مردم نیکوکار استان دعوت کرد با پیوستن به این پویش، حمایت از فرزندان ایتام و محسنین نیازمند را بر عهده بگیرند و ماهانه به آنها کمک نقدی و غیر نقدی کنند.

واعظ با اشاره به برپایی ایستگاه‌های حامی‌یابی در سراسر استان برای جذب حامیان افزود: خیران می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت‌نام در این طرح از طریق شماره تلفن ۰۷۷۳۳۳۲۷۱۹ و یا تلفن همراه ۰۹۱۷۱۷۶۴۵۴۲ تماس بگیرند.

وی تصریح کرد: هر حامی می تواند حمایت از یک یا چند فرزند ایتام یا محسنین را بر عهده بگیرد و هر ماه حداقل ۳۰ هزار تومان به حساب این فرزندان معنوی خود پرداخت یا کمک‌های کالایی کند.
منبع:خبرگزاری صداوسیما