پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/05/12 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1652289
کد خبر : 261585 تاریخ ثبت : 1398/2/25 10:52 نظرات تایید شده : 0

تمهیدات ویژه در شهر جم برای بازی پرسپولیس

خلیج فارس: فرماندار شهرستان جم با بیان اینکه پنجشنبه روز حساسی در شهرستان جم است، اظهار داشت: تمهیدات ویژه ای برای بازی هفته پایانی در نظر گرفته‌ایم.

به گزارش «خلیج فارس»؛ محمد حسینی افزود: پارکینگ مناسب در شهر جم و به خصوص اطراف ورزشگاه برای پارک چند هزار خودرو مهیا شده است.

وی تأکید کرد: از مردم جم تقاضا داریم در روز پنجشنبه از رفتن به خیابان‌های منتهی به ورزشگاه تختی برای جلوگیری از ترافیک سنگین، خودداری کنند.

این مقام مسئول اضافه کرد: روشنایی ورزشگاه تقویت شده و برای جلوگیری از اتفاقات احتمالی در اطراف ورزشگاه دوربین‌های مدار بسته نصب شده است.

وی با بیان اینکه یکی از دغدغه‌های مهم ما اسکان هواداران پرسپولیس است، عنوان کرد: سالن‌های ورزشی، حسینیه، پارک و… برای استراحت و اسکان هواداران خوب پرسپولیس آماده شده است.

حسینی گفت: سوپرمارکت‌ها، رستوران‌های موقتی، برای تأمین مواد غذایی و آب معدنی در اطراف ورزشگاه مستقر شده است.

وی از نصب تلویزیون بزرگ در اطراف ورزشگاه خبر داد و مطرح کرد: با توجه به ظرفیت کم ورزشگاه تختی پیش بینی می‌شود عده‌ای از تماشاگران موفق به حضور در ورزشگاه نشوند به همین خاطر جهت رفاه حال این عزیزان یک دستگاه تلویزیون شهری بزرگ در کنار ورزشگاه جهت مشاهده این دیدار تعبیه خواهد شد.

تمرینات پارس جنوبی برای دیدار با پرسپولیس در شهرستان جم برگزار می‌شود و نفرات این تیم خود را برای مسابقه پایانی لیگ برتر آماده می‌کنند.

پارسی‌ها برای این بازی نه محرومی دارند و نه بازیکن آسیب دیده‌ای در جمع نفرات آنها دیده می‌شود و به همین خاطر امیدوارند مقابل پرسپولیس نتیجه خوبی به دست آورند و شگفتی ساز شوند.
منبع:مهرکلمات کلیدی خبر : محمد حسینی جم پارس جم