پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 28849372 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 49205634
کد خبر : 261523 تاریخ ثبت : 1398/2/25 00:31 نظرات تایید شده : 0

معاون استاندار: آلودگی دریا نقض حقوق شهروندی است

خلیج فارس: معاون سیاسی و امنیتی استانداری بوشهر گفت: دریا از مزیتهای این استان و فراهم کردن شرایط مناسب برای شنا از حقوق شهروندی و اگر در گذشته مورد توجه نبوده نقض حقوق شهروندی انجام شده است.

به گزارش «خلیج فارس»؛ مجید خورشیدی در نشست ستاد صیانت استان بوشهر افزود: باید شرایط و محل های مناسب برای شنا مشخص و فراهم شود تا افراد بتوانند به شنا بپردازند و این حق شهروندی استیفا شود.

وی اضافه کرد: کسانی که به استان بوشهرسفر می کنند برای ساختمان های شیک و لوکس نمی آیند بلکه برای امکان دریا می آیند و نباید این حق را از آنان سلب کرد.

معاون استاندار بوشهر اظهاردشت: در همین راستا به جای محدود سازی باید بیشترین تسهیلات را در ساحل ایجاد کرد.

خورشیدی گفت: فرمانداران باید مشکلات شهرستان‌های خود را در زمینه استفاده از سواحل مورد به مورد حل و فصل کنند.

وی اضافه کرد: مردم استان بوشهرآمادگی، ظرفیت و استعداد لازم برای شنا را دارند و اداره کل ورزش و جوانان باید از این فرصت برای تربیت ناجی غریق استفاده کند.

خورشیدی افزود: استان بوشهر نباید کمبود نیرو در زمینه نجات غریق و غواصی داشته باشد بلکه با ارائه آموزش های لازم زمینه تربیت و اعزام نیرو به استانهای دیگر نیز فراهم شود.

وی گفت: فرمانداران در راستای تعیین تکلیف پلاژهای بانوان و آقایان اقدام کنند و اگر تسهیلاتی لازم دارند از طریق کمیته برنامه ریزی شهرستانها اقدام کنند.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری بوشهر افزود: چنانچه تسهیلات ارائه شده به شهروندان و مسافر مستمر باشد سبب رونق گردشگری در استان می شود.

خورشیدی در خصوص عفاف و حجاب عمومی گفت: نباید فراموش کرد که ایرانیان همواره به عفیف بودن مشهور هستند.

وی بیان کرد: بهترین برخورد در زمینه حجاب و عفاف به جای برخوردهای سلبی تشویق خانمها و آقایان عفیف است.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری بوشهر گفت: در گرمای 50 درجه آقایان می توانند از لباس های سبک به لحاظ بافت استفاده کنند ولی بانوان این امکان را ندارند و آفرین به بانوانی که در این شرایط الزامات دینی و ملی را رعایت می کنند.

وی افزود: باید به سمت الگوهای جدید پوشش برویم و از همین چادر با همین قواره با رنگ های روشن تر استفاده کرد.کلمات کلیدی خبر : مجید خورشیدی شنا