پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 24293569 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/05/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1355295
کد خبر : 261500 تاریخ ثبت : 1398/2/24 22:15 نظرات تایید شده : 0

معاون استاندار: سیاست‌های تشویقی در ترویج حجاب استفاده شود

خلیج فارس: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: سیاست‌های تشویقی در ترویج فرهنگ عفاف و حجاب استفاده شود.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از مهر؛ مجید خورشیدی عصر سه‌شنبه در نشست کمیته صیانت از حقوق شهروندی اظهار داشت: مدیران دستگاه‌های اجرایی نظارت مناسبی داشته باشند تا خدمات در تراز استاندارد به مردم ارائه شود که این حداقل حقوق شهروندی است.

سیاست‌های تشویقی در ترویج فرهنگ عفاف و حجاب استفاده شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر اضافه کرد: حقوق شهروندان بسیار بیش از اینها است و اگر همه آنچه که شهروندان برابر قانون از ما انتظار دارند را انجام دهیم، کمترین میزان خدمت به آنها است.

وی بیان کرد: در برخی جاها حق شهروندان ضایع می‌شود و از قوانین، تفاسیری که به ضرر مردم است، اعمال می‌شود و برای اینکه قانونی و اخلاقی عمل کرده باشیم باید به بخشی از قانون عمل کنیم که کمک به رفع مشکل مردم می‌کند و به نفع مردم است.

خورشیدی به موضوع عفاف و حجاب اشاره کرد و ادامه داد: ایرانیان همیشه به عفت و پاکدامنی مشهور بوده‌اند. باید تلاش کنیم به جای برخورد با عدم رعایت عفاف و حجاب، عفت را تشویق کنیم و کمتر دیده شده در این زمینه اقدامی شود.

وی به گرمای استان بوشهر اشاره کرد و افزود: گرمای استان در سایه ۵۰ و در آفتاب حتی تا ۷۰ درجه هم می‌رسد. مردان ساده‌ترین لباس و راحت‌ترین لباس را می‌پوشند ولی خانم‌ها در لباس تیره، کار طاقت‌فرسایی دارند و آفرین می‌گویم به خانم‌هایی که الزامات دینی را رعایت می‌کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر خواستار ارائه الگوهای جدید پوشش در جامعه شد و افزود: می‌تواند به تغییر الگو هم فکر کرد و با رعایت استانداردهای حجاب از رنگ‌هایی برای چادر استفاده شود که کمتر گرما را جذب می‌کنند.

کلمات کلیدی خبر : مجید خورشیدی عفاف و حجاب
-->