پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/04/30 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 4075980 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/05/12 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1571245
کد خبر : 261472 تاریخ ثبت : 1398/2/24 18:38 نظرات تایید شده : 0

سی و یکمین جشنواره تئاتر استانی برگزار می‌شود

خلیج فارس:رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان بوشهر گفت: سی و یکمین جشنواره تئاتر استانی بوشهر در آبان ماه برگزار می‌شود.

به گزارش«خلیج فارس»؛ جهانشیر یاراحمدی صبح سه شنبه در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: سی و یکمین جشنواره تئاتر استانی بوشهر با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، اداره کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن هنرهای نمایشی استان بوشهر در دو بخش صحنه‌ای و خیابانی برگزار می‌شود.

سی و یکمین جشنواره تئاتر استانی بوشهر برگزار می‌شود

وی افزود: دبیرخانه سی و یکمین جشنواره تئاتر استانی بوشهر، فراخوان این جشنواره را با رویکرد و بر مبنای اجرای عموم آثار منتشر کرده است که بر اساس این فراخوان، همه گروهای تئاتر استان می‌توانند پس از اجرای عموم آثار تولید شده خود در این جشنواره شرکت کنند.

یاراحمدی گفت: آثاری که از آبان ماه ۹۷ تا خرداد ماه ۹۸ روی صحنه رفته‌اند تا ۱۵ تیرماه ۹۸، باید با تکمیل فرم پیوستی فراخوان و تحویل آن به دبیرخانه متقاضی حضور در جشنواره شوند.

وی تصریح کرد: آثاری که حدفاصل تیرماه تا آخر شهریورماه ۹۸، روی صحنه می‌روند نیز تا پنجم مهرماه مهلت دارند متقاضی حضور در جشنواره شوند.

وی بیان کرد: مهلت ثبت تقاضای آثار صحنه‌ای مرحله اول ١٥ تیر و مرحله دوم ٥ مهر و مهلت ثبت تقاضای آثار خیابانی پایان مرداد ۹۸ است.

رئیس انجمن هنرهای نمایش استان بوشهر یادآور شد: بازبینی آثار ارسالی در مهرماه ۹۸ انجام خواهد شد و سی و یکمین جشنواره تئاتر استانی بوشهر آبان ماه ۹۸ برگزار می‌شود.کلمات کلیدی خبر : جشنواره تئاتر استانی