پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/04/30 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 4072270 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/05/12 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1567542
کد خبر : 261313 تاریخ ثبت : 1398/2/24 08:58 نظرات تایید شده : 0

استاندار: اختصاص ۷۳میلیارد تومان به ورزش بوشهر

73 میلیارد تومان به حوزه ورزش استان بوشهر اختصاص یافتخلیج فارس: استاندار بوشهر گفت: در سفر استانی رئیس جمهور ۷۳ میلیارد تومان به حوزه ورزش استان بوشهر اختصاص یافت که بیشترین سهم را در سایر حوزه‌ها دارد.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از تسنیم؛ عبدالکریم گراوند صبح امروز در نشست با روسای و نواب هیئت‌های ورزشی  استان بوشهر با اشاره به فعالیت‌های خوب ورزش استان در سال گذشته در طرح نشاط اجتماعی، توسعه ورزش همگانی و ورزش قهرمانی اظهار داشت: امسال  همانند سال گذشته اعتبارات خوبی بین هیئت‌های ورزشی استان توزیع که امسال 450 میلیون تومان به هیئت‌های ورزشی استان بوشهر پرداخت می‌شود.

استاندار بوشهر به اعتبارات مصوب سفر رئیس جهمور در سال گذشته به استان بوشهر اشاره کرد و افزود: در این سفر 73 میلیارد تومان به حوزه ورزش استان بوشهر اختصاص یافت که  بیشترین  سهم را در سایر حوزه‌ها دارد.

 وی با اشاره به اینکه از این اعتبار 20 میلیارد تومان به اتمام پروژه‌های نیمه تمام  ورزشی استان اختصاص دارد خاطر نشان کرد: 20 میلیارد تومان برای احداث پیست اسکله بین المللی قایقرانی بوشهر  و مابقی اعتبارات نیز برای آغاز عملیات اجرایی سایر پروژه‌های ورزشی و همچنین توسعه ورزش همگانی و ساخت سالن 3 هزار نفری هزینه می‌شود.

استاندار بوشهر به توسعه ورزش همگانی در بین آحاد جامعه تاکید کرد و گفت: اگر می‌خواهیم جامعه‌ای بانشاط داشته باشیم راهی جز توسعه ورزش همگانی وجود ندارد و در این زمینه می‌توان از سایر نهادهای اجرایی استان همانند شهرداری‌ها و دانشگاه‌ها استفاده کرد.

گراوند تصریح کرد: هیئت‌های ورزشی استان  بوشهر نیز می‌تواند برای توسعه ورزش همگانی از حوزه مدیر کل امور اجتماعی استانداری بوشهر استفاده کنند.کلمات کلیدی خبر : عبدالکریم گراوند ورزش