پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/04/30 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 4072704 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/05/12 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1567976
کد خبر : 261252 تاریخ ثبت : 1398/2/23 15:13 نظرات تایید شده : 0

مجموعه‌های ورزشی کارگری استان تکمیل می‌شوند

خلیج فارس: مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر گفت: مبلغ ۱۷۰ میلیارد ریال برای تکمیل مجموعه‌های ورزشی کارگری اختصاص یافت.

به گزارش «خلیج فارس»به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون؛ کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر؛ حمید رضا پناه بیان کرد: با پیگیری‌های صورت گرفته و حمایت استانداری بوشهر و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در پنجمین سفر ریاست جمهوری به استان اعتباری به مبلغ ۱۷۰ میلیارد ریال برای تکمیل ۴ مجموعه ورزشی کارگری اختصاص یافت.

مجموعه‌های ورزشی کارگری استان بوشهر تکمیل می‌شوند

وی افزود: در دولت تدبیر و امید تحول اساسی در ایجاد زیر ساخت‌ها در حوزه کاری این اداره کل صورت گرفته است این در حالی است که از ابتدای انقلاب شکوهمند اسلامی ایران تا قبل از این دولت فقط ۳ ساختمان ملکی در حوزه تعاون کار و رفاه اجتماعی وجود داشته است. که به تعداد ۹ ساختمان ملکی رسیده است.

توسعه فضاهای ورزش کارگری از ۲ مجموعه به هفت مجموعه ورزشی در حال توسعه هستند که با اختصاص مبلغ فوق پیش بینی می‌شود که تا سال جاری به بهره برداری برسند.

احداث اولین استخر کارگری استان با پیشرفت فیزیکی بالای ۵۰ درصد که با اختصاص مبلغ فوق پیش بینی می‌شود که در سال جاری به بهره برداری برسد.کلمات کلیدی خبر : حمیدرضا پناه بوشهر