پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/04/30 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 4071421 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/05/12 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1566694
کد خبر : 261251 تاریخ ثبت : 1398/2/23 15:34 نظرات تایید شده : 0

فرماندار: ظرفیت نخبگان کنگان در غنی سازی اوقات فراغت استفاده شود

خلیج فارس: فرماندار شهرستان کنگان گفت: از ظرفیت نخبگان شهرستان در غنی سازی اوقات فراغت استفاده شود.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از مهر؛ فتح الله نوروزی ظهر دوشنبه در نشست کارگروه فرهنگی اجتماعی شهرستان کنگان افزود: باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی شود که از ظرفیت نخبگان و نیروهای تأثیرگذار در حوزه‌های مختلف جهت غنی کردن اوقات فراغت استفاده شود.

ظرفیت نخبگان کنگان در غنی سازی اوقات فراغت استفاده شود

وی با اشاره به اهمیت اوقات فراغت و لزوم برنامه ریزی مدون در این زمینه گفت: برای پرهیز از موازی کاری و استفاده صحیح از منابع، امسال طرح اوقات فراغت به صورت ستادی برگزار خواهد شد.

فرماندار کنگان اظهار داشت: غنی سازی اوقات فراغت می‌تواند به کاهش آسیب‌های اجتماعی و بالا بردن شور و نشاط اجتماعی کمک کند.

نوروزی بیان کرد: برگزاری غنی اوقات فراغت می‌تواند بستر را برای افزایش سطح علمی و آگاهی نوجوانان و جوانان فراهم کند.

وی افزود: در کنار مباحث و کارهای آموزشی باید به مسئله مهارت آموزی توجه جدی شود.

فرماندار کنگان تاکید کرد: همه ادارات در طرح اوقات فراغت یار و مددکار برگزار کنندگان طرح از جمله سمن‌ها و بخش خصوصی خواهند بود.

نوروزی در پایان با اشاره به موضوع توجه به مناطق و محلات آسیب پذیر و اجرای طرح در سال‌های گذشته گفت: تداوم این طرح برای کاهش و رفع آسیب‌ها و ایجاد روح امید و نشاط و شادابی در تمام محلات شهری و روستایی با قوت دنبال خواهد شد.

در این جلسه اعضای شرکت کننده به ارائه برنامه‌های دستگاه‌ها و سمن‌ها در خصوص طرح غنی سازی اوقات فراغت پرداختند.