پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/04/30 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3827950 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/05/12 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1323562
کد خبر : 261215 تاریخ ثبت : 1398/2/23 12:44 نظرات تایید شده : 0

برگزاری مراسم سالروز تولد و شهادت شهید هنرمند

مراسم سالروز تولد و شهادت شهید هنرمند ابراهیم زارعی برگزار شدخلیج فارس: مراسم سالروز تولد و شهادت شهید هنرمند ابراهیم زارعی در مسجدالنبی روستای درازی با حضور مسئولان حوزه هنری و شهرستان دشتی و اقشار مختلف مردم برگزار شد.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از مهر؛ رئیس حوزه هنری استان بوشهر صبح دوشنبه در مراسم سالروز تولد و شهادت شهید هنرمند ابراهیم زارعی گفت: خدا را شاکرم که در این مکان مقدس در محضر عزیزانی هستم که گرد شمع وجود یک انسان والا و شهیدی ماندگار جمع شده‌اند.

امید پارسایی فر افزود: مردم روستای درازی و شهرستان دشتی و خاندان آل عاشور که شهید زارعی منسوب به آنهاست در تاریخ ما با حماسه و فقه و تقوا درخشیده‌اند.

وی ادامه داد: در سالی که قراراست کنگره دو هزار شهید استان برگزار شود از همین ابتدا طلیعه آن در روستای درازی درخشیدن گرفته است.

پارسایی فر اضافه کرد: جد خاندان آل عاشور که توسط ناصبیون در بحرین و روی منبر سر می‌برند و به شهادت می‌رسد و رهبر انقلاب استان شهید عاشوری از این خانواده در حال وضو به انقلاب و اسلام تقدیم شده و ابراهیم نیز در حالت وضو و در ماه رمضان به شهادت می‌رسد.

وی تصریح کرد: در واقع چه سری است که این خاندان پشت سرهم شهدای خودشان را در حال خطابه و نماز و عبادت تقدیم اسلام کرده‌اند.

پارسایی خاطرنشان کرد: دفاع مقدس گنجینه تمام نشدنی است و شهدا مانند خورشیدی می‌افروزند و چون شهابی می‌درخشند.

تلاوت قرآن سید محمدحسین قایدی، شعر خوانی مجید عابدی و غلامرضا ابراهیمی، خاطره گویی حمید زارعی برادر شهید، مداحی عبدالرسول حسینی و تجلیل از مادر شهید از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.