پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 32458654 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 51751639
کد خبر : 261112 تاریخ ثبت : 1398/2/23 08:41 نظرات تایید شده : 0

قتل زن خانه‌دار با شلیک مرد تعمیرکار

خلیج فارس: راز قتل زن خانه دار که در بندر انزلی با شلیک یک گلوله در خانه‌اش کشته شده بود با دستگیری قاتل فاش شد.


به گزارش«نخلیج فارس» به نقل از ایران؛ در حالی که کمتر از ۲۴ ساعت از ماجرای کشف جسد این زن در خانه‌اش می‌گذشت، مأموران توانستند رد پای عامل جنایت را به‌دست آورند و او را بازداشت کنند.
قتل زن خانه دار با شلیک مرد تعمیرکار

قاتل که جوان ۲۸ ساله‌ای است در بررسی فنی پلیس به قتل زن ۵۲ ساله با انگیزه سرقت اموال وی اعتراف کرده و گفت: در جریان این حادثه شش حلقه النگو و مقداری طلا از خانه این زن به سرقت برده است. این جوان روز قبل از جنایت برای کار‌های تعمیراتی و فنی به خانه زن رفته بود که با دیدن زیورآلات وی وسوسه شده و نقشه قتل او را طراحی کرده است.

به‌گفته سرهنگ مجید حسینی - فرمانده انتظامی شهرستان بندرانزلی - متهم روز حادثه به بهانه ادامه تعمیرات با یک قبضه اسلحه وارد خانه زن میانسال شده و وی را با شلیک گلوله به قتل رسانده و نقشه سرقت را عملی کرده است.

در جریان تحقیقات پلیس، اموال مسروقه به همراه اسلحه قاتل کشف شد و کارآگاهان پلیس کشف کردند این جوان طلا‌های مسروقه را به مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال به یک مالخر فروخته و در مقابل چک دریافت کرده بود.


کلمات کلیدی خبر : قتل گلوله سرقت مسلحانه