پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/04/30 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3826156 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/05/12 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1321767
کد خبر : 261094 تاریخ ثبت : 1398/2/23 00:34 نظرات تایید شده : 0

دومین کنگره سرداران و ۲۰۰۰ شهید استان برگزار می‌شود

خلیج فارس: فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: دومین کنگره سرداران و ۲۰۰۰ شهید استان بوشهر برگزار می‌شود.

به گزارش «خلیج فارس»؛ سردار علی رزمجو بعد از ظهر یکشنبه در نشست هماهنگی برگزاری کنگره سرداران و دو هزار شهید استان بوشهر اظهار داشت: استان بوشهر دارای جایگاه خاصی در تاریخ مقاومت کشور است و شهدای فراوانی را در این زمینه تقدیم کرده است.

دومین کنگره سرداران و ۲۰۰۰ شهید استان بوشهر برگزار می‌شود

وی به برگزاری کنگره سرداران و ۲۰۰۰ شهید استان بوشهر اشاره و اضافه کرد: این کنگره در نیمه دوم امسال برای دومین بار و پس از ۱۴ سال برگزار خواهد شد که تلاش می‌شود برنامه‌های متنوع و باشکوهی در این راستا برگزار شود.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر از تشکیل ۲۰ کمیته برای برگزاری کنگره سرداران و شهدای استان خبر داد و بیان کرد: باید از همه توانمندی و ظرفیت دستگاه‌های اجرایی در برگزاری این کنگره استفاده شود.

وی با اشاره به برنامه‌ریزی صورت گرفته برای تولید آثار فرهنگی هنری ویژه کنگره سرداران و ۲۰۰۰ شهید استان بوشهر ادامه داد: از جمله این برنامه‌ها می‌توان به تولید فیلم سینمایی و سریال‌هایی در وصف شهدای استان بوشهر اشاره کرد.

رزمجو با بیان اینکه استان بوشهر بیش از پنج قرن سابقه مبارزه با استعمار و استکبار است، افزود: دلیرمردان استان بوشهر در صحنه‌های مختلف دفاع از این آب و خاک حضوری گسترده و حماسی داشته‌اند.