پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21500872 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 19865426
کد خبر : 260935 تاریخ ثبت : 1398/2/22 09:46 نظرات تایید شده : 1

پنالتی پرسپولیس درست بود، گل استقلال سالم

پرسپولیس و ماشین سازیخلیج فارس: کارشناس داوری فوتبال گفت: پنالتی پرسپولیس کاملاً درست بود ولی پنالتی پدیده با اشتباه مسلم داور اعلام شد.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از فارس؛ نوید مظفری در مورد نحوه قضاوت کوپال ناظمی در بازی پرسپولیس و ماشین سازی تبریز گفت: به داور این مسابقه تبریک می گویم او در این بازی نشان داد که سزاوار قضاوت در چنین بازی‌های بزرگی است و حتی دیر به حقش هم رسیده است. تمام اخطارهایی که به بازیکنان نشان داد درست بود.

وی افزود: مهم‌ترین صحنه بازی هم پنالتی پرسپولیس بود که کاملاً درست اعلام شد. مدافع پدیده پیراهن بودیمیر را گرفت و خطای پنالتی مرتکب شد و در ادامه بازیکن پرسپولیس هم خطا کرد اما خطای اول پنالتی را بازیکن ماشین سازی انجام داد.

وی در مورد نحوه قضاوت محمدرضا اکبریان داور بازی استقلال و صنعت نفت ابادان گفت: تنها صحنه تاثیرگذار این بازی گلی بود که استقلال زد و به نظر گل سالم به نظر می‌ر سید اما آفساید اعلام شد. تنها صحنه‌ای که می‌توان گفت این گل آفساید بوده زمانی است که توپ با پاس بلند به مهدی قائدی رسید وگرنه در ادامه بازی هیچ خطایی رخ نداد و حتی توپ از خط هم رد نشده بود و قائدی به درستی توپ را ارسال کرد. در صحنه اول هم که توپ به قائدی رسید تلویزیون صحنه بازی را به درستی نشان نداد.

مظفری با اشاره به قضاوت علیرضا فغانی داور بازی سپاهان و پدیده گفت: در این بازی پنالتی که برای پدیده اعلام شد درست نبود و این پنالتی با اشتباه مسلم داور اعلام شد. مدافع سپاهان با تکل درست توپ را زد اما داور خطای پنالتی گرفت.

-->