پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 28683163
کد خبر : 260910 تاریخ ثبت : 1398/2/22 08:52 نظرات تایید شده : 1

رفع مشکل بیکاری در بوشهر، نیازمند توسعه آموزش مهارتی

رفع مشکل بیکاری در بوشهر نیازمند توسعه آموزش مهارتی استخلیج فارس: مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر گفت: رفع مشکل بیکاری در بوشهر نیازمند توسعه آموزش مهارتی است.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از مهر؛ عبدالمجید دراهکی در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان بوشهر اظهار داشت: حمایت و همراهی خوبی را از سوی فرماندار شهرستان بوشهر نسبت به آموزش‌های مهارتی شاهد هستیم.

وی یکی از راهکارهای مهم برای پیشرفت استان بوشهر را توسعه آموزش‌های مهارتی دانست و خاطرنشان کرد: توسعه آموزش مهارتی نیازمند حمایت همه جانبه، تعامل و همدلی همه دستگاه‌های اجرایی استان است.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر با بیان اینکه پایه و اساس توسعه هر جامعه مهارت است اضافه کرد: برای توسعه اشتغال آفرینی، بیکاران استان باید به سمت مهارت آموزی هدایت شوند.

وی خاطرنشان کرد: مجموعه آموزش فنی و حرفه‌ای متشکل از افراد ماهر است که هدف اصلی آنها توانمندسازی و گسترش فرهنگ مهارت آموزی است و به عنوان اساسی‌ترین راه در مسیر تولید ملی و تحقق بهبود وضعیت معیشتی افراد جامعه ایفای نقش می‌کنند.

دراهکی افزود: ظرفیت‌های خوبی در شهرستان بوشهر برای توسعه مهارت آموزی وجود دارد که با استفاده مطلوب از آنها می‌توان در راستای رفع معضل بیکاری این منطقه گام‌های مؤثری برداشت.