پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/05/12 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1651802
کد خبر : 260746 تاریخ ثبت : 1398/2/21 11:48 نظرات تایید شده : 0

افزایش قیمت دلار و قیمت یورو در بازار+جدول

خلیج فارس: صرافی ملی قیمت دلار را برای امروز شنبه ۲۱ اردیبهشت با ۷۰ تومان کاهش نسبت به نرخ‌های پایانی پنج‌شنبه، ۱۵ هزار و ۲۸۰ تومان اعلام کرد. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۵ هزار و ۱۵۰ تومان خریداری می‌کنند.


به گزارش«خلیج فارس» به نقل از فرارو؛ قیمت فروش یورو، اما در صرافی‌های بانک‌ها ۲۰ تومان کاهش یافت و ۱۷ هزار ۱۸۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۷ هزار ۸۰ تومان است.
 
قیمت یورو و قیمت دلار در بازار امروز شنبه ۲۱ اردیبهشت ۹۸

اما قیمت ارز مبادله‌ای؛ براساس اعلام بانک مرکزی نرخ هر دلار آمریکا برای امروز (شنبه ۲۱ اردیبهشت ماه) بدون تغییر نسبت به روز گذشته ۴۲ هزار ریال قیمت خورد. همچنین هر پوند انگلیس با کاهش قیمت نسبت به روز گذشته امروز ۵۴ هزار و ۵۹۵ ریال و هر یورو نیز ۴۷ هزار و ۱۷۶ ریال ارزش‌گذاری شد.

قیمت ارز در بازار آزاد
همان طور که احتمالاً می‌دانید بازار ارز با قیمت‌های متفاوت و گیج‌کننده‌ای روبرو است؛ از نرخ صرافی ملی گرفته تا ارز مبادله‌ای، اما برای من و شما هیچ چیز به اندازه قیمت ارز در صرافی‌های بازار آزاد اهمیت ندارد. اطلاع از اینکه صرافی‌های مختلف قیمت را روی چه عددی تعیین می‌کنند کار سختی است. به هرحال نرخ هر شهر و محله با هم متفاوت است و بسته به تعداد ارز مورد نیاز مشتری می‌تواند تغییر کند.

برای همین در این گزارش متوسط قیمت خرید ارز در صرافی‌ها را در نظر گرفته‌ایم در حالتی که مشتری یک آدم معمولی است و قصد دارد اسکناس‌هایی به ارزش زیر هزار دلار (احتمالا به قصد مسافرت) تهیه کند.
 
قیمت ارز بازار آزاد (تومان)
مظنه دلار
۱۵۴۰۰
یورو
۱۷۲۶۵
درهم امارات
۴۲۰۰
پوند
۱۹۹۴۵
دلار کانادا
۱۱۴۵۰
لیر ترکیه
۲۵۷۰
دلار استرالیا
۱۰۷۵۰
یوان چین
۲۲۵۰