پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 27680180 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 23595963
کد خبر : 260537 تاریخ ثبت : 1398/2/19 16:02 نظرات تایید شده : 0

واکنش شرکت پیشکسوتان پرسپولیس به اظهارات میناوند

خلیج فارس: شرکت پیشکسوتان پرسپولیس به اظهارات اخیر مهرداد میناوند واکنش نشان داد.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از تسنیم؛درست در مقطع حساسی که پرسپولیس به وحدت و یکپارچگی نیاز دارد و در شرایطی که حضور مدیرانی از خانواده پرسپولیس در هیئت مدیره باشگاه، رابطه صمیمانه میان پیشکسوتان سرخ و مجموعه فعلی اداره کننده باشگاه را به بهترین شکل ممکن ارتقا بخشیده، عده‌ای ناجوانمردانه تلاش می‌کنند میان پیشکسوتان و هواداران و باشگاه فاصله بیندازند و متاسفانه برخی اعضای خانواده هم که انگار با وجود پوشیدن پیراهن مقدس سرخ درک نکرده‌اند پرسپولیس یک خانواده است نه یک تیم، دانسته یا نادانسته با دشمنان مجموعه سرخ همراه می‌شوند.

مهرداد میناوند که همین حالا سر سفره پیشکسوتان پرسپولیس نشسته و ارج و قرب و احترامش را از برکت پوشیدن پیراهن پرسپولیس دارد، چگونه می‌تواند اعضای خانواده بزرگ پرسپولیس را خواهان ناکامی پرسپولیس معرفی کند؟ کدام پدری شکست بچه‌اش را به انتظار می‌نشیند که باور کنیم پیشکسوتان سرخ به عنوان پدر یا بزرگ‌تر این خانواده، منتظر شکست مجموعه فعلی هستند؟ کاش مهرداد میناوند فرق تیم و خانواده را می‌فهمید و اینگونه علیه بزرگترهای خانواده حرف نمی‌زد و میان بزرگ و کوچک تفرقه نمی‌انداخت. البته که هواداران پرسپولیس باهوش‌تر از این هستند که تحت تاثیر حرف‌های بدون منطق قرار بگیرند و بازیکنان پرسپولیس هم به چشم می‌بینند که چگونه پیشکسوتان پرسپولیس حامی و مشوق‌شان هستند و به این همه همت افتخار می‌کنند.

پیشکسوتان کهن پرسپولیس به حرف حامی باشگاه نبوده که با حرف حمایت‌هایش کمرنگ یا کم اثر شود. ما در عمل پشت پرسپولیس و برانکو و سرخپوشان ایستاده‌ایم. اما آنها که نان و نمک می‌خورند و نمکدان می‌شکنند، حرمت نان را که نگه نداشتند، لااقل حرمت پیراهن مقدس سرخ که می‌پوشیدند و هر چه دارند به برکت آن است را نگه دارند.

-->