پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 28683317
کد خبر : 260487 تاریخ ثبت : 1398/2/19 12:47 نظرات تایید شده : 1

صدور سند مالکیت در استان در سریع‌ترین زمان انجام می‌شود

خلیج فارس: مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان بوشهر گفت: صدور سند مالکیت در استان بوشهر در سریع‌ترین زمان انجام می‌شود.

صدور سند مالکیت در استان بوشهر در سریع‌ترین زمان انجام می‌شود

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از مهر؛ اصغر پیر هادی صبح پنجشنبه در نشست با مسئولان شهرستان تنگستان اظهار داشت: تسریع در صدور سند اراضی مالکیت مردم را به عنوان یک اولویت مهم در دستور کار داریم.

وی با تشریح عملکرد ثبت اسناد و املاک اضافه کرد: برای شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر از طریق بنیاد مسکن و بدون احداث بنا شهروندان می‌توانند تقاضای ثبت اراضی بدهند و در کمترین زمان ممکن ثبت اسناد اقدام به صدور سند مالکیت می‌کند.

مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان بوشهر خاطرنشان کرد: برای ارائه خدمات بهتر و سریع‌تر، ارائه خدمات به صورت الکترونیکی به صورت ویژه دنبال می‌شود و در این راستا طرح‌های مهمی را در دست اجرا داریم.

عبدالحسن رفیعی‌پور فرماندار تنگستان نیز در این نشست با تقدیر از تلاش‌ها و همکاری خوب و مؤثر ثبت اسناد و املاک اظهار داشت: با توجه به اینکه بیشتر اراضی واقع در شهرها فاقد سند ثبتی بوده و برای اخذ پروانه ساختمانی با مشکل مواجه هستند، تمهیداتی اندیشیده شود تا مالکین برای ساخت و ساز با مشکل مواجه نباشند.

در این نشست که مسئولان بنیاد مسکن، شهردار و شورای اسلامی شهر اهرم حضور داشتند در خصوص همکاری روستاییان برای اخذ سند مالکیت و تک برگ نمودن اسناد دفترچه‌ای بحث و تبادل نظر شد.