پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 32121222 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 51414731
کد خبر : 260164 تاریخ ثبت : 1398/2/17 14:50 نظرات تایید شده : 0

تاج: این مربی بیاید ثابت کرده‌ایم تحریم‌ها بی‌اثر بوده است

مهدی تاجخلیج فارس: رییس فدراسیون فوتبال، گفت: سرمربی جدید تیم ملی ظرف ۳ روز آینده به ایران آمده و معرفی می‌شود.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از خانه ملت؛ مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال در گفت‌وگویی، درباره تعیین تکلیف سرمربی جدید تیم ملی گفت: امیدوارم سرمربی جدید تیم ملی ظرف ۲ الی ۳ روز آینده به ایران آمده و معرفی شود.

وی با بیان اینکه سرمربی جدید تیم ملی خارجی بوده و یکی از مربیان مطرح دنیا است، افزود: اگر این سرمربی ظرف دو سه روز آینده معرفی شود، یک برند برای کشور شده و نشان می‌دهد که تحریم‌ها هیچ تاثیری نداشته و دنیا می‌خواهد با ایران مراوده داشته باشد.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره نحوه پرداخت هزینه سرمربی جدید تیم ملی فوتبال به صورت یورویی اظهار داشت: یکی از پیشنهادات فدراسیون فوتبال این بوده که تمامی حوزه‌ها آرایش دفاعی به خود بگیرند که بر این اساس به مدیران تیم‌های باشگاهی عنوان شده که بهتر است حضور بازیکنان خارجی در لیگ برتر محدود شود.

تاج با بیان اینکه تیم پیکان پیشنهاد کرده که هزینه سرمربی خارجی خود را به صورت ریالی پرداخت کند، تصریح کرد: اگر بازیکن خارجی توسط تیم‌ها خریداری می‌شود باید تراز بالاتری نسبت به بازیکنان داخلی داشته باشد تا در فوتبال کشور تأثیرگذار باشد.