پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 28852124 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 49208385
کد خبر : 259841 تاریخ ثبت : 1398/2/16 09:45 نظرات تایید شده : 0

برگزاری رزمایش صحرایی فدائیان ولایت در دشتستان

بوشهر| رزمایش صحرایی فدائیان ولایت در دشتستان برگزار شدخلیج فارس: فرمانده تیپ پیاده امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: با هدف آمادگی رزمی رزمایش صحرایی فدائیان ولایت در دشتستان برگزار شد.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از تسنیم؛ سرهنگ یدالله کشاورز ‌در حاشیه اختتامیه رزمایش صحرایی فدائیان ولایت در منطقه عمومی طلحه دشتستان‌ اظهار داشت: امروز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خار چشم دشمنان اسلام بوده و در تحولات منطقه‌ای تاثیرات مهمی دارد.

کشاورز با تاکید بر اینکه پاسداران انقلاب اسلامی باید به تحولات ایران و منطقه توجه‌ای ویژه داشته باشند، افزود: پاسدار واقعی باید نسبت به وقایع اطرافش همچون حضرت ابوالفضل(ع) و مالک اشتر باشد.

وی با بیان اینکه اگر دشمن سپاه را تروریست می‌خواند روی کار بدون تحقیق نیست بلکه نتیجه گزارش‌های دانشگاه‌های آنهاست، خاطرنشان کرد: دشمنان با این کار نشان دادند که پی به قدرت و تاثیرگذاری سپاه در عرصه‌های مختلف برده‌اند و می‌خواهند دنیا را برای سپاه ناامن کنند.

فرمانده تیپ پیاده امام صادق(ع) استان بوشهر با تاکید بر اینکه آمریکا در مقابله با ایران به دستپاچگی و بی‌ارادگی رسیده است، تصریح کرد: آمریکا در برابر قدرت ایران اسلامی تمام حربه‌های خود را به‌کار برده و شکست خورده و دیگر حربه‌ای برای مقابله با ایران ندارد.

کشاورز، افزود: ساخت داعش، تربیت و آموزش آنها و استفاده از نیروی انسانی مسلمان علیه مسلمانان و تجمیع آنها در عرض 6 سال برای شکست انقلاب اسلامی بود.

وی با تاکید بر اینکه تمام تلاش‌ها آمریکا این بود که انقلاب اسلامی ما به 40 سالگی نرسد، بیان کرد: امسال به فضل الهی آمریکا از سوی ایران اسلامی سیلی سختی خواهد خورد.

فرمانده تیپ پیاده امام صادق(ع) استان بوشهر افزود: با هدف آمادگی رزمی رزمایش صحرایی فدائیان ولایت در دشتستان برگزار شد.