پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1271713 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 6419912
کد خبر : 259807 تاریخ ثبت : 1398/2/16 08:07 نظرات تایید شده : 0

گرمای بوشهر توان بازیکنان سپیدار مازندران را گرفت

خلیج فارس: سرمربی تیم فوتبال سپیدار مازندران گفت: گرما و رطوبت زیاد هوا در بوشهر با گرفتن توان بازیکنان مانع بازی خوب تیم سپیدار در برابر پارس جنوبی بوشهر شد.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ سارا آذری روز یکشنبه پس از شکست 3 بر 2 تیمش برابر پارس جنوبی بوشهر در جمع خبرنگاران افزود: پیش از بازی رایزنی های زیادی با تیم میزبان برای تغییر زمان بازی انجام شد ولی این مهم کارساز نشد.

وی بیان کرد: بازی کردن در زمان اوج گرما شایسته نبود چراکه با اتمام بازی بسیاری از بازیکنان سپیدار مازندران در رختکن برای لحظاتی از حال رفتند و یکی از آنها نیز دچار گرمازدگی شد.

آذری ادامه داد: در چنین شرایطی انتظار می رود بازی ها به عصر و یا شب موکول شود تا سلامت بازیکنان به عنوان یک اصل مهم به خطر نیفتد.

وی در ارتباط با بازی تیم های سپیدار مازندران و پارس جنوبی ادامه داد: در این دیدار بازیکنان ما از حریف سرتر بودند و با وجود گرمای هوا بازی بسیار خوبی ارائه کردند.

سرمربی تیم فوتبال بانوان سپیدار گفت: با این وجود حریف تنها با استفاده از 2 پنالتی و یک گل در جریان بازی موفق به پیروزی شد.

آذری ادامه داد: داور در یکی از پنالتی ها تصمیم اشتباه داشت چراکه اگر قرار باشد برای هر برخوردی اعلام پنالتی شود باید در فوتبال نیز همانند والیبال بین بازیکنان تیم ها تورکشی شود.

وی یادآور شد: با این وجود اعتقاد دارم بازیکنان سپیدار باید به نحوی بازی می کردند چنین موقعیت هایی برای حریف ایجاد نشود.

آذری افزود: تمام تلاش تیم سپیدار برای بقا است و در این راه با وجود نداشتن حامی مالی مناسب از هیچ تلاشی دریغ نمی کند.

پارس جنوبی بوشهر با این برد 12 امتیازی شده و در رده نهم جدول لیگ برتر فوتبال کشور باقی ماند.

این تیم در هفته پانزدهم بازی ها به مصاف پالایش گاز ایلام می رود.

-->