پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 48455634 تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 25690663
کد خبر : 256439 تاریخ ثبت : 1398/1/27 10:42 نظرات تایید شده : 0
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) گناوه

سیاست‌های ترامپ در منطقه برای جهانیان قابل پذیرش نیست

خلیج فارس: فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) گناوه گفت: برنامه و سیاست های رئیس جمهوری آمریکا در منطقه از جمله معرفی کردن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان گروه تروریستی در جهان قابل پذیرش نبوده و در قبال آن شکست سختی خورد.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ سرهنگ یاسین اکبا روز سه شنبه در جلسه پویش حمایت دانشجویان پیام نور گناوه از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درآن دانشگاه افزود: ترامپ تصمیم های نابخردانه ای را در منطقه ازجمله معرفی قدس به عنوان پایتخت اسرائیل، انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به قدس، رسمیت بخشیدن حاکمیت آن رژیم جعلی بر بلندهای جولان و قرار دادن سپاه در فهرست سازمان های تروریسی گرفت که کشورهای جهان به جز رژیم جعلی صهیونیست و چند کشور مرتجع منطقه آن را نپذیرفتند.

وی اظهار داشت: ترامپ با اقدام اشتباه خود حقانیت نظام مقدس جمهوری اسلامی را که سپاه با حمایت مردم حافظ آن است، امضا کرد.

اکبا با بیان اینکه همه پاسدار انقلاب هستند، ادامه داد: اقدامی که رئیس جمهوری آمریکا علیه این نهادمقدس کرد وظیفه ما را نسبت به ارزش و آرمان های انقلاب افزایش داد.

فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) گناوه گفت: رهبرمعظم انقلاب در گام دوم انقلاب برای همه آحاد جامعه نقش و وظایفی ترسیم کرد که جوانان مخاطبان اصلی آن هستند.

وی افزود: در اجرای گام دوم انقلاب سپاه و بسیج وظیفه و مسئولیت سنگینی در تراز انقلاب اسلامی دارد که این نهاد در شهرستان همه تلاش و توان خود را برای تحقق آن بکار خواهد بست.

رئیس دانشگاه پیام نور گناوه گفت: رهبرمعظم انقلاب نگاه خاص و ویژه ای به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دارد که مایه عزتمندی بیشتر برای این نهاد مقدس است.

مجید قربانی افزود: نهاد مقدس سپاه با داشتن مردان انقلابی و مومن همواره برای حفظ آرمان ها و ارزش های انقلاب و دین مبین اسلام باعث پیشبرد اهداف نظام شده است.

وی گفت: تصمیم نادرست و غیرقابل قبول ترامپ در تروریست خواندن سپاه با شکست مواجه خواهد شد زیرا که اقتدار این نهاد مقدس اجازه قدرت نمایی به آمریکا نمی دهد و از سوی دیگر همراه نشدن کشورهای دیگر با آن کشور سبب منزوی شدن استکبار شده است.

وی افزود: گنجاندن نام سپاه به عنوان نیروی نظامی و بخشی از یک کشور در فهرست گروه های تروریستی با عرف و قوانین بین المللی هیچگونه سازگاری ندارد و عملی غیرمنطقی و خصمانه است.

رئیس دانشگاه پیام نور گناوه افزود: مشی سپاه مبارزه با تروریسم است و مقابله این نهاد نظامی و مردمی با داعش که دست پرورده آمریکاست در اذهان جهانیان به اثبات رسیده است.