پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 43534630 تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20782437
کد خبر : 256316 تاریخ ثبت : 1398/1/26 19:28 نظرات تایید شده : 0
رییس شبکه بهداشت و درمان:

برخورد با آرایشگاه‌های متخلف در دیلم

http://www.bpums.ac.ir/UploadedFiles/NewsFiles/00__6ce0c5b7.jpgخلیج فارس: رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم گفت: به‌منظور حفظ سلامت شهروندان، با آرایشگاه‌های زنانه متخلف در شهر دیلم برخورد جدی و قانونی خواهد شد.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از دانشگاه علوم پزشکی؛ مهندس ایرج زنده بودی در نشست هماهنگی و نظارت بر فعالیت آرایشگاه‌های زنانه در سطح شهر دیلم گفت: تعدادی از آرایشگران بدون اخذ مجوزهای بهداشتی و درمانی لازم اقدام به فعالیت‌های غیرقانونی از قبیل لیزر درمانی و انجام تزریقات زیبایی می‌نمایند که سبب بروز عوارض در برخی مراجعه‌کنندگان شده است.

زنده بودی با اشاره به تعداد و نوع فعالیت آرایشگاه‌های زنانه در شهر دیلم افزود: با توجه به اهمیت موضوع و به خطر افتادن سلامت شهروندان اقدام قانونی و جدی دادستانی شهرستان دیلم ضروری است.

وی خاطرنشان کرد: فعالیت آرایشگاه‌های زنانه و مردانه همواره زیر ذره‌بین تیم‌های بازرسی بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم قرار دارد.

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم تصریح کرد: از شهروندان درخواست می‌شود در مراجعه به آرایشگاه‌ها و سالن‌های زیبایی از مجوزهای بهداشتی مراکز اطمینان حاصل نمایند و در صورت مشاهده تخلف مراتب را به شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم اطلاع دهند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دیلم نیز گفت: حفظ سامت شهروندان از اولویت‌های اساسی دادستانی است و با آرایشگاه‌های زنانه متخلف در شهرستان دیلم برخورد جدی خواهد شد.

احمدرضا دامی با اشاره به اهتمام جدی دادستانی دیلم در برخورد با تخلفات بهداشتی گفت: بر اساس مستنداتی که شبکه بهداشت در خصوص جرائم و تخلفات آرایشگاه‌های زنانه به این دادستانی ارسال کرده در اسرع وقت بررسی و اقدامات قانونی لازم صورت خواهد گرفت.

نشست هماهنگی و نظارت بر فعالیت آرایشگاه‌های زنانه با حضور رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم در دفتر دادستان عمومی و انقلاب این شهرستان برگزار شد.