پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 43535418 تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20783223
کد خبر : 256298 تاریخ ثبت : 1398/1/26 18:51 نظرات تایید شده : 0

خیانت شاهزاده ویلیام به کیت میدلتون؟!

خلیج فارس: کاربران فضای مجازی، درباره اتفاقات جدیدی می‌گویند که خانواده سلطنتی انگلستان چندی است به آن گرفتار شده است. این خبر‌ها می‌گویند کیت میدلتون، دوشس کمبریج خبر‌هایی درباره خیانت همسرش شاهزاده ویلیام دریافت کرده است. ویلیام با دوست صمیمی کیت میدلتون به نام «رز هانبری» وارد رابطه عاطفی پنهانی شده است.

خیانت شاهزاده ویلیام به کیت میدلتون؟!

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از تابناک؛ منابع نزدیک خبری گزارش می‌دهند که کیت میدلتون با رز هانبری مشاجره کرده و ویلیام هم از کیت خواسته تا با رُز آشتی کند، اما تلاش‌های او برای آشتی دادن آن دو با شکست مواجه شده است.

بنا بر این گزارش، رز هانبری به شدت در زندگی کیت میدلتون و حتی در کوچکترین جزئیات زندگی او دخالت می‌کند، کیت میدلتون رفتار‌های رز هانبری را «عجیب» توصیف کرده و از او به شدت ناراحت و عصبانی است.

خیانت شاهزاده ویلیام به کیت میدلتون؟!

تاکنون دربار سلطنتی هیچ گونه جزئیاتی را از این خیانت منتشر نکرده، آن‌ها فعلاً تمام توجهات خود را به شاهزاده هری و همسر باردارش مگان مارکل متمرکز کرده اند. البته برخی نیز این خبر‌ها را شایعه و دروغ‌های رسانه‌ای توصیف می‌کنند.

خیانت شاهزاده ویلیام به کیت میدلتون؟!