پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 43535177 تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20782982
کد خبر : 256286 تاریخ ثبت : 1398/1/26 18:14 نظرات تایید شده : 0

پرداخت وام 2.5 میلیونی برای گازسوز کردن خودروها

خلیج فارس: مدیر طرح‌هاي سي ان جي از عملياتي شدن ارائه وام 2.5 ميليون توماني براي دوگانه سوز كردن خودروها خبر داد.

به گزارش نخلیج فارس» به نقل از عصر ایران؛ حميد قاسمي با بيان اينكه متقاضيان با اولويت صاحبان خودروهاي حمل و نقل عمومي (بار و مسافر) مي توانند تا سقف 2.5 ميليون تومان از تسهيلات بانكي برخوردار شوند، افزود: اين افراد بايد هنگام ثبت نام گزينه وام را در سايت www.irngv.ir فعال كنند و سپس مشخصات شخصي و خودروي خود را وارد كنند.

پرداخت وام 2.5 میلیون تومانی برای گاز سوز کردن خودروها

وي با اشاره به اينكه از ابتداي دي ماه پارسال 34 هزار خودروي بنزيني به دوگانه سوز تبديل شده است تصريح كرد: تاكنون هزار وام به صورت پايلوت از طريق 5 بانك كشور به متقاضيان ارائه شده است که در صورت استقبال عمومی این تعداد قابل افزایش است.

مدير طرح هاي سي ان جي ادامه داد: قيمت تجهيزات و نصب آنها از سوي گروه‌هاي نظارتي وزارت نفت و وزارت صمت مورد تاييد و كنترل شده كه براي كل كشور يكسان است.

قاسمي تعداد كارگاه‌هاي فعال در اين زمينه را 1100 مورد عنوان كرد و گفت: اين كارگاه‌ها كه قابليت تبديل روزانه 22 هزار تا 30 هزار خودرو را دارا هستند، از سوي اتحاديه سوخت‌هاي جايگزين كشور شناسايي شده و كد دريافت كرده اند.

به گفته وي در تمام كارگاه‌هاي مورد نظر ناظر سازمان ملي استاندارد يا شركت‌هاي بازرسي با هدف تضمين كيفيت انجام عمليات تبديل حضور دارند.

مدير طرح هاي سي ان جي گفت: بعد از انجام هرگونه فعاليت تبديل خودرو، گواهي سلامت زير نظر وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) و سازمان ملي استاندارد صادر مي شود.

قاسمي تاكيد كرد: هم اكنون 2500 جايگاه در سراسر كشور فعال هستند كه تمام آنها به تازگي از لحاظ ايمني از سوي سازمان ملي استاندارد مورد بازرسي شده و مورد تاييد قرار دارند.

گفتني است اين جايگاه ها توان سوخت‌رساني به 2 برابر ظرفيت فعلي را دارا هستند.

وي افزود: احداث جايگاه هاي كوچك مقياس به منظور سهولت سوخت‌گيري در برخي از مناطق با همكاري شهرداري ها در دست اقدام است.

وي تصريح كرد: هم اكنون هزينه تمام شده استفاده از سوخت CNG كمتر از نصف مصرف بنزين است.کلمات کلیدی خبر : وام گازسوز خودرو