پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 44745108 تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21989878
کد خبر : 256276 تاریخ ثبت : 1398/1/26 18:17 نظرات تایید شده : 0

برگزاری برنامه‌های روز ملی خلیج فارس در همه شهرهای استان

خلیج فارس: معاون سیاسی استاندار بوشهر : برنامه‌های روز ملی خلیج فارس نباید در بوشهر متمرکز شود بلکه باید در همه شهرستان‌ها و بخش‌های ساحلی استان برنامه‌های بزرگداشت به‌خوبی برگزار شود.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از خبرگزاری صداوسیما؛ مجید خورشیدی در نشست برنامه‌ریزی روز ملی خلیج‌فارس با اشاره به اینکه بوشهر واجد شرایط میزبانی دبیرخانه روز ملی خلیج فارس است افزود: هر چقدر از سابقه استان بوشهر و خلیج‌فارس صحبت شود به تنهایی کافی نیست و باید برنامه‌های عملی داشته باشیم.

http://boushehr.iribnews.ir/files/fa/news/1398/1/26/3395556_768.jpg

وی ادامه داد: گرفتن میزبانی دبیرخانه ملی بزرگداشت روز خلیج فارس برای این استان که واجد این مهم است نیازمند اثبات شایستگی در برگزاری برنامه‌های این مناسبت است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر تاکید کرد: برنامه‌های پیش‌بینی شده برای این مناسبت باید به‌صورت شبکه‌ای و هماهنگ باشد تا بتوان در ارزیابی نهایی و اثبات شایستگی‌های استان در برگزاری بزرگداشت روز ملی خلیج‌فارس از آنها استفاده شود.

وی افزود: در این راستا باید همه دستگاه‌های استان برای بزرگداشت روز ملی خلیج‌فارس برنامه داشته باشند چرا که این مهم تنها مختص دانشگاه خلیج‌فارس که نامش مزین به این آبراه است و یا اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر به عنوان دبیرخانه نیست.

خورشیدی بیان کرد: این مناسبت باید به همه قشرها تعمیم داده شود و هنرمندان، بانوان، ورزشکاران، احزاب، سمن‌ها و حتی نظامی‌ها در برنامه‌های این روز مشارکت داشته باشند.

وی با بیان اینکه استان بوشهر و داشته‌هایش باید به‌خوبی معرفی شود افزود: برای بزرگداشت روز ملی خلیج‌فارس باید یک رویداد با عنوان بوشهر در تهران برگزار شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر افزود: با توجه به قرار گرفتن برنامه بزرگداشت روز ملی خلیج فارس در وسط هفته، نیاز است برای پایان هفته نیز که مسافران زیادی به این استان سفر می‌کنند ویژه برنامه‌هایی پیش‌بینی شود.

وی تاکید کرد: برنامه‌های بزرگداشت این روز منسجم برگزار و از اجرای برنامه‌ها به‌صورت مستقل و خارج از برنامه دبیرخانه استانی اجتناب شود تا تاثیرگذاری بیشتری داشته باشد.

خورشیدی ادامه داد: همچنین در راستای معرفی هر چه بیشتر خلیج‌فارس تورهای گردشگری در شهرهایی همانند گناوه و سیراف پیش‌بینی و برگزار شود.