پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21855243 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20219294
کد خبر : 256272 تاریخ ثبت : 1398/1/26 17:53 نظرات تایید شده : 0

اعزام تیم‌های پزشکی سپاه استان به سیل‌زدگان خوزستان

تیم‌های پزشکی سپاه استان بوشهر به روستاهای سیل‌زده خوزستان اعزام شدندخلیج فارس: رئیس بسیج سازندگی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با اشاره به استقرار سپاه استان بوشهر در کمک‌رسانی به سیل‌زدگان در شهرستان باوی خوزستان گفت: در این راستا برای خدمات‌رسانی درمانی و دارویی تیم‌های پزشکی به روستاهای سیل‌زده خوزستان اعزام شدند.

به گزارش «خلیج فارس»؛ سرهنگ ذوالفقار عباسی‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر با بیان اینکه شهرستان باوی خوزستان به عنوان معین خدمات رسانی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر تعیین شده است اظهار داشت: در این راستا قرارگاه خدمات‌رسانی سپاه استان بوشهر در شهرستان سیل‌زده باوی مستقر شده است.

وی با بیان اینکه 3 شهر و 33 روستا در شهرستان باوی در محاصره سیل بودند افزود: در ابتدا ساکنان روستاهای در محاصره سیل در مسیر رودخانه کارون، با قایق به نقاط امن انتقال یافتند.

رئیس بسیج سازندگی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر از استقرار موکب‌ها برای خدمات رسانی به سیل‌زدگان خبر داد و بیان کرد: با استقرار موکب‌های سپاه استان بوشهر خدمات گوناگون مانند تامین مایحتاج عمومی، مواد غذایی، پوشاک، زیرانداز و دیگر حوزه‌ها ارائه شد.

عباسی‌فر از اعزام تیم‌های جهادی و پزشکی به نقاط سیل‌زده و در محاصره سیل روستاهای باوی خوزستان خبر داد و خاطرنشان کرد: برای ارائه خدمات درمانی و دارویی تیم‌های پزشکی و جهادی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با تجهیزات کامل اعزام شده است.

وی با اشاره به استقرار آشپزخانه صحرایی برای پخت و توزیع غذا بین سیل‌زدگان خوزستانی تصریح کرد: با استقرار آشپزخانه صحرایی سپاه استان بوشهر، روزانه غذای مورد  نیاز سیل‌زدگان پخت و در دو وعده نهار و شام به میزان 2500 پرس توزیع می‌شود.

رئیس بسیج سازندگی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر از ارائه خدمات مهندسی در نقاط سیل‌زده شهرستان باوی خوزستان خبر داد و گفت: 8 دستگاه کمپرسی و ماشین‌آلات سنگین راهسازی برای ساخت سیل‌بند و تقویت سیل‌بندهای منطقه و تحکیم دیواره رودخانه کارون فعالیت می‌کنند.

عباسی‌فر بیان کرد: اکنون عملیات تخلیه آب‌های راکد از منازل روستاهای در محاصره سیل، با پمپ‌های کف‌کش آغاز شده است.

-->