پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 44745022 تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21989791
کد خبر : 256269 تاریخ ثبت : 1398/1/26 17:41 نظرات تایید شده : 0

کشف 825 میلیارد و 712 میلیون ریال قاچاق در گناوه

خلیج فارس: فرمانده انتظامی گناوه گفت: در سال گذشته با تلاش ماموران این فرماندهی 825 میلیارد و 712 میلیون ریال کالای قاچاق در حوزه استحفاظی انتظامی این شهرستان کشف شد.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ سرهنگ حسین احمدی روز دوشنبه در نشست با خبرنگاران این شهرستان افزود: خودرو، قرص و پودر نیروزا، پارچه و تلفن همراه از عمده کالاهای قاچاق کشف شده در سال گذشته است.

وی اظهار داشت: همچنین 87 درصد از مجموع سرقت های سال 97 در این شهرستان منجر به کشف شد که عمده آنها موتورسیکلت، وسایل داخل خودرو و اماکن بود.

فرمانده انتظامی گناوه گفت: در این مدت پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان با همکاری سایر بخش های انتظامی استان بوشهر موفق به کشف 321 کیلو و 800 گرم انواع مواد مخدر شدند.

وی اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون 74 درصد سرقت ها منجر به کشف شد و این روند همچنان ادامه و افزایش خواهد یافت.

وی افزود: این فرماندهی در زمینه برقراری نظم و امنیت در تعطیلات نوروز، ضمن تشدید اقدامات پیشگیرانه و افزایش گشت ها، تمهیدات و برنامه ریزی های لازم را اندیشید و در این ارتباط 12 ایستگاه موقت در نقاط پرتردد از جمله ساحل و خروجی شهر مستقر کرد.

احمدی با اشاره به اینکه در تعطیلات نوروز امسال یکهزار و 28 تماس با مرکز پلیس 110 برقرار که منجر به اقدام عملیاتی و اجرایی شد، اظهارداشت: عمده تماس ها در زمینه سرقت، کمک رسانی درصحنه، درگیری و تصادف بود که ماموران در محل حضور و ادای وظیفه کردند.

فرمانده انتظامی گناوه در بخشی دیگری از نشست خبری ،اقدام نابخردانه رئیس جمهوری آمریکا در قراردادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درفهرست سازمان های تروریستی محکوم کرد و گفت: تصمیم نادرست ترامپ باعث شد تا اتحاد و همبستگی و محبوبیت این نهاد مقدس در بین مردم بیشتر و سپاه به تمام دنیا معرفی شود که دشمن پیش بینی آن را نکرده بود.

وی افزود: باتوجه به وقوع سیل در برخی نقاط کشور، مجموعه فرماندهی و کارکنان این نیرو ضن ابراز همدردی با مردم سیلزده ، بخشی از حقوق خود را برای کمک به آنان اهدا کردند.

فرمانده انتظامی گناوه از اصحاب رسانه که همیشه در کنار پلیس قرار دارند، تقدیر کرد و گفت: خبرنگاران این شهرستان ضمن اطلاع رسانی صحیح از عملکرد پلیس، توصیه های پلیسی را در اجرای پیشگیری از آسیب ها و جرایم به اهالی اطلاع رسانی می کنند.

وی بیان کرد: از خبرنگاران همانگونه که در ایام نوروز در زمینه اجرای پیشگیری از آسیب ها و جرایم کمک قابل توجهی با این مجموعه کردند، انتظار داریم از ابتدای سال بخشی از آموزش های همگانی پلیس را تحت پوشش رسانه ای خود قرار دهند.کلمات کلیدی خبر : حسین احمدی قاچاق گناوه