پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 43535260 تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20783065
کد خبر : 256239 تاریخ ثبت : 1398/1/26 15:22 نظرات تایید شده : 0

تاکسی‌داران بوشهر خواستار افزایش کرایه‌ها

خلیج فارس: رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: خواسته‌ تاکسی داران از شهرداری و شورای شهر، افزایش کرایه‌ها است.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از مهر؛ ابوذر دهدار صبح دوشنبه در نشست اعضای شورای شهر بوشهر اظهار داشت: بر اساس قانون، ممانعت از فعالیت مسافرکش‌های شخصی در حیطه وظایف پلیس است.

افزود: در کنار نوسازی سیستم حمل و نقل شهری در بخش تاکسی‌های شهری، نیاز است در شورای تأمین موضوع مطرح و زمینه جلوگیری از فعالیت مسافرکش‌های شخصی توسط پلیس به همراه هدایت آنها به پارکینگ انجام شود.

رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر ادامه داد: یکی از خواسته‌های تاکسی داران از شهرداری و شورای شهر، افزایش کرایه‌هاست که معتقدیم هر نوع افزایش قیمت باید در یک چارچوب کارشناسی انجام شود هر چند باید به اقتصاد مردم، نیز توجه شود.

دهدار با اعلام اینکه واقف به مشکلات تاکسی‌ها هستیم، ادامه داد: نیاز است برای رفع مشکلات تاکسی‌های شهری، گام‌های برداشته شود که البته شورا و شهرداری خود را در این خصوص مسئول می‌دانند.

دهدار عنوان کرد: اگر دستگاهی خارج از مجموعه‌ها شورا و شهرداری به وظایف قانونی‌اش در خصوص حمایت از سیستم حمل و نقل شهری، عمل نکند ناچاریم آن رسانه‌ای کنیم.