پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/13 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1871349 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2863370
کد خبر : 256232 تاریخ ثبت : 1398/1/26 13:10 نظرات تایید شده : 0

برگزاری نماز جماعت در ۸۰۰ مدرسه استان

نماز جماعت  به صورت مستمر در ۸۰۰ مدرسه استان بوشهر برگزار می‌شودخلیج فارس:معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: نماز جماعت به صورت مستمر در ۸۰۰ مدرسه استان بوشهر برگزار می‌شود.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از مهر؛ سیروس فتحی صبح دوشنبه در همایش طلایه داران تربیت آموزش و پرورش استان بوشهر اظهار داشت: حضور بیش از ۸۵۰ معاون مربی تربیتی، ۱۵۰ مشاور و همکاری ۳۲۰ مشاور مذهبی در مدارس فرصت خوبی برای فعالیت‌های تربیتی است.

وی اضافه کرد: سیل مهربانی را در سطح استان بوشهر برای کمک به سیل زدگان شاهد هستیم و جشن کمک به سیل زدگان روز چهارشنبه برگزار می‌شود و شاهد ادامه کمک‌ها خواهیم بود.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر از تقویت و ترویج فرهنگ اقامه نماز در مدارس خبر داد و خاطرنشان کرد: توسعه فعالیت‌های دانش‌آموزی و ایجاد فضای امید و نشاط و فضای جذاب و شاداب در مدارس در دستور کار است.

وی بیان کرد: با حضور بیش از ۷۰ هزار دانش‌آموز استان بوشهر مسابقات عترت و نماز در استان بوشهر برگزار شد و توانستیم حضور پررنگ دانش‌آموزان را در سطح استان و کشور داشته باشیم و دانش‌آموزان استان در سطح کشور سه عنوان برتر را کسب کردند.

فتحی با اشاره به همکاری با ۲۱ مرکز دارالقرآن در سطح استان بوشهر اضافه کرد: نماز جماعت به صورت مستمر در بیش از ۸۰۰ مدرسه استان برگزار می‌شود و در دیگر مراکز نیز به صورت مقطعی این فریضه الهی اقامه می‌شود.

وی بیان کرد: در آبان‌ماه سال ۹۸ برای نخستین بار شاهد برگزاری یادواره ۴۷۱ شهید دانش‌آموزی استان بوشهر خواهیم بود.