پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 43538780 تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20786581
کد خبر : 256202 تاریخ ثبت : 1398/1/26 12:10 نظرات تایید شده : 0

توزیع ۵۷۷ تن میوه ایام نوروز در استان

 ۵۷۷ تن میوه در ایام نوروز در استان بوشهر توزیع شدخلیج فارس: معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گفت: ۵۷۷ تن میوه به منظور کنترل قیمت‌ها در طرح تنظیم بازار ایام عید توزیع شد.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از مهر؛ سعید زرین‌فر صبح دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای اجرای طرح تنظیم بازار ایام پایانی سال و عید نوروز و بر مبنای تجربیات سال‌های قبل پیش بینی‌های لازم انجام شد.

وی اضافه کرد: پس از اعلام نیاز به مرکز، اقدام به بررسی و بازدید از باغات و سردخانه‌های استان‌های تولیدکننده انجام شد. با توجه به کیفیت میوه‌های مورد نظر و لزوم ماندگاری میوه‌ها بر اساس نظر کمیته راهبردی میوه استان، پرتقال والنسیای جیرفت و سیب سمیرم انتخاب شد.

وی افزود: برای رفاه حال شهروندان و کنترل قیمت‌ها در مجموع ۵۷۷ تن میوه شامل ۳۷۰ تن پرتقال و ۲۰۷ تن سیب درختی در قالب ۸۱ غرفه از تاریخ ۲۵ اسفندماه ۹۷ تا بیستم فروردین ماه ۹۸ توسط شرکت تعاون روستایی و با نظارت بازرسان صنعت، معدن و تجارت در سطح استان توزیع شد.

معاون استاندار بوشهر ادامه داد: با پایش مستمر و روزانه بازار میوه و تره‌بار استان، مشخص شد که اجرای این طرح و توزیع میوه تنظیم بازار، تأثیر مثبتی روی قیمت میوه‌ها داشته است.