پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 44745085 تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21989854
کد خبر : 256149 تاریخ ثبت : 1398/1/26 09:50 نظرات تایید شده : 0

کاروان کمک‎های مردمی از گناوه به خوزستان اعزام شد

خلیج فارس:  کاروان کمک های مردمی مشارکتی متشکل از خیران گروه دوستداران و دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر و جمعیت هلال احمر گناوه روز دوشنبه در آیینی از این شهرستان به مناطق سیل زده خوزستان اعزام شد.

به گزارش«خلیج فارس»؛ رئیس جمعیت هلال احمر گناوه در این آیین به خبرنگار ایرنا گفت: درپی بروز حادثه سیل دراستان خوزستان ، دانشگاه فرهنگیان و خیران گروه دوستداران استان بوشهر و این شهرستان با مشارکت این جمعیت اقدام به راه اندازی کاروان های مردمی کرده است.


عبدالعلی صیادی افزود: این کاروان به همراه اکیپ و تجهیزات آشپزخانه برای پخت و توزیع 2 هزار پرس غذای گرم روزانه در بین سیل‌زدگان استان خوزستان با هماهنگی سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر در منطقه ملاشیر مستقر می‌شود.

وی از همکاری رئیس دانشگاه فرهنگیان و مدیر گروه خیران دوستداران استان بوشهر و مدیرکل گمرکات گناوه در همکاری با راه اندازی این کاروان با جمعیت هلال احمر این شهرستان تقدیر کرد.

صیادی گفت: از زمان وقوع سیل در چندین نقطه کشور، جمعیت هلال احمر این شهرستان همگام با دیگر هموطنان و نهادها اقدام به اعزام چندین گروه به مناطق سیل زده کرده است.

رئیس جمعیت هلال احمر گناوه اظهارداشت: در این ارتباط تیم نجات در سیلاب و آب های خروشان این جمعیت متشکل از 18 نجاتگر و غواص زبده به همراه تجهیزات و وسایل موردنیاز شامل 2 دستگاه موتورپمپ آب برای تخلیه، یک دستگاه موتور برق و چهار فروند قایق به شهرستان پلدختر و یک تیم دیگر نیز در چهارگروه متشکل از قایقران و نجاتگر به خوزستان اعزام شدند.