پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 44746653 تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21991413
کد خبر : 256138 تاریخ ثبت : 1398/1/26 09:30 نظرات تایید شده : 0

اختصاص 55میلیارد ریال برای پنج طرح ورزشی دشتی

خلیج فارس: مدیر کل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: 55 میلیارد ریال برای ساخت و تکمیل پنج پروژه ورزشی در شهرستان دشتی اختصاص یافته است.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ احمد بهروزیان ‌فرد روز دوشنبه در نشست بررسی پروژه های ورزشی شهرستان دشتی افزود: با این اعتبارخوابگاه ورزشکاران، جایگاه ویژه ورزشگاه تختی شهر خورموج مرکز شهرستان دشتی و سالن های ورزشی در روستاهای باغان، کلل و چاوشی احداث و تکمیل خواهد شد.

وی اضافه کرد: یکی از مهمترین پروژه ها که از مطالبات بحق ورزشکاران دشتی جایگاه ویژه ورزشگاه تختی است که سالها نیمه کاره مانده بود اما با حمایت ویژه فرماندار و تامین اعتبار لازم بزودی این پروژه مهم ورزشی در شهر خورموج تکمیل و به بهره برداری خواهد رسید.

بهروزیان فرد بیان کرد: با افتتاح این پروژه مشکل فضا برای فعالیت هیات های ورزشی در شهرستان دشتی برطرف می شود.

وی اضافه کرد: در سه سال گذشته چند پروژه مهم ورزشی از جمله ورزشگاه شماره 2 خورموج، سالن ورزشی روستای زیارت ساحلی و 23 زمین چمن مصنوعی در شهرها و روستاهای دشتی افتتاح شد که زیر ساخت های ورزشی برای فعالیت جوانان این شهرستان را توسعه داده است.

بهروزیان فرود یاد آور شد: بزودی عملیات اجرایی 2 سالن ورزشی سقف کوتاه برای فعالیت هیات های ورزشی در دشتی آغاز خواهد شد.

فرماندار دشتی گفت: 2 پروژه خوابگاه ورزشکاران و جایگاه ویژه ورزشگاه تختی خورموج با پیشرفت 50 درصدی در دست اجراست که در هفته دولت امسال به بهره برداری خواهد رسید.

عبدالله نادری افزوذ: توسعه زیر ساخت های ورزشی از برنامه مهم دولت تدبیر و امید است که باعث پر کردن بهینه اوقات فراغت جوانان و نوجوانان و ترویج فضای شادی ونشاط و کشف استعدادهای جوانان دشتی در رشته های مختلف ورزشی می شود.کلمات کلیدی خبر : طرح ورزشی دشتی