پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 44748096 تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21992851
کد خبر : 256124 تاریخ ثبت : 1398/1/26 08:49 نظرات تایید شده : 0

30میلیارد ریال برای آسفالت معابر دیر هزینه شد

خلیج فارس: رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی دیر استان بوشهر گفت: درسال گذشته 30 میلیارد ریال برای آسفالت معابر این شهرستان هزینه شد.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ آرمان جلایی درنشست مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بوشهر با فرماندار دیر افزود: با برنامه ریزی صورت گرفته عملیات آسفالت درهشت روستا نیز در این شهرستان اجرا می شود.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر گفت: با توجه به مقاوم سازی بافت فرسوده روستایی مردم روستا باید بیشتر ترغیب به ساخت مسکن روستایی شوند.

حمید حیدری بریدی افزود: کارهای خوبی در روستاها انجام شده و همکاری فرمانداری در پرداخت مطالبات مورد توجه قرار گیرد.
وی گفت: امسال سهم این استان از 100 هزار واحد مسکونی پیش بینی شده کشور در قالب طرح اقدام جامع ، یکهزار واحد مسکونی است که برای شهرستان دیر هیچ محدویتی نیست.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر افزود: رویکرد جدید بنیاد مسکن، ساخت مسکن روستایی و توجه به مقاوم سازی بافت های فرسوده روستایی است.

فرماندار دیر گفت: بنیاد مسکن شهرستان در محرومیت زدایی، اجرای طرح های هادی و احداث واحدهای مسکونی برای اقشار کم درآمد، موفق عمل کرده است.

کریم علی حسنی افزود: این نهاد یکی از یادگارهای امام راحل (ره) و منشاء خدمات زیادی در راستای محرومیت زدایی بوده است.

وی گفت: کارهای خوبی در آسفالت شدن کوچه ها و معابر روستایی شهرستان انجام شده و نیاز است که با این همه تلاش بوم روستا با سنگ فرش حفظ شود.

فرماندار دیر بیان کرد: اگر چه برای ایجاد مسکن روستایی محدودیتی وجود ندارد اما این کار نیاز به اطلاع رسانی بیشتر در این زمینه است تا مردم روستا به این کار تشویق شوند.
وی اضافه کرد: آورده نقدی اولیه برای افراد متقاضی مسکن سخت است و باید در این مهم تجدید نظری شود.

علی حسنی افزود: نگاه شهرستان به انجام پروژه های جدید مسکن است و این حق مردم و مراجعه و درخواست شوراهای اسلامی است و فرمانداری حاضر به همکاری در این زمینه می باشد.
وی، کیفیت و زمان در اجرای پروژه ها، تسریع در اجرای طرح هادی روستایی و تعیین محدوده خط میانی مورد تاکید قرارداد.کلمات کلیدی خبر : بنیاد مسکن روستایی دیر