پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 43538508 تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20786309
کد خبر : 256094 تاریخ ثبت : 1398/1/25 20:29 نظرات تایید شده : 0

آمادگی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برای بیمارستان صحرایی سیل‌زدگان

خلیج فارس: رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: آمادگی لازم برای راه‌اندازی بیمارستان صحرایی در مناطق سیل‌زده را داریم.

به گزارش «خلیج فارس»؛ سعید کشمیری ظهر یکشنبه در نشست هماهنگی حوزه سلامت استان بوشهر اظهار داشت: از ابتدای وقوع سیل تاکنون مردم استان بوشهر در کنار سیل‌زدگان بوده‌اند و کمک‌ها همچنان ادامه دارد.

وی با بیان اینکه باید از همه ظرفیت‌ها برای کمک‌رسانی به مناطق سیل‌زده استفاده کنیم، ادامه داد: تیم ارزیاب در اسرع وقت با حضور در استان خوزستان از محل ارزیابی داشته و تمامی نیازها را با تیزبینی و دقت ارزیابی کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با تاکید بر همکاری معاونین و مدیران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در تمامی زمینه‌ها از جمله تجهیزات، نیروی انسانی و دارو افزود: باید با ارائه خدمات بهداشتی و درمانی گوشه‌ای از دردهای مردم سیل‌زده را کاهش دهیم.

وی بیان کرد: استان بوشهر معین شهرستان سیل‌زده شهرستان باوی خوزستان شده و دانشگاه علوم پزشکی بوشهر آماده ارسال بیمارستان صحرایی و دیگر کمک‌های بهداشتی و درمانی به این منطقه است.

کشمیری تصریح کرد: باید از ظرفیت تمامی ارگان‌های مرتبط در خصوص کمک به زلزله‌زده‌ها به ویژه تیم هاو کمک‌های بهداشتی و درمانی استفاده شود.
منبع:مهرکلمات کلیدی خبر : دانشگاه علوم پزشکی