پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21729243 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20093474
کد خبر : 256022 تاریخ ثبت : 1398/1/25 11:37 نظرات تایید شده : 0

خدمات‌رسانی سپاه استان به ساکنان ۳۸ روستای خوزستان

سپاه استان بوشهر به ساکنان 38 روستای در محاصره سیل خوزستان خدمات رسانی می‌کندخلیج فارس: فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر، شهرستان سیل‌زده باوی خوزستان را معین خدمات رسانی سپاه استان بوشهر دانست و گفت: در این راستا ضمن تقویت سیل‌بندها با امکانات مهندسی، به ساکنان ۳۸ روستای در محاصره سیل خدمات رسانی می‌شود.

به گزارش «خلیج فارس»؛ سردار علی رزمجو در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر، با بیان اینکه سپاه امام صادق(ع) معین خدمات رسانی به شهرستان سیل‌زده باوی در استان خوزستان است اظهار داشت: برای ارائه خدمات به سیل‌زدگان شهرستان باوی خوزستان قرارگاه خدمات رسانی سپاه استان بوشهر در این شهرستان تشکیل شده است.

وی از ارائه خدمات توسط سپاه استان بوشهر در دو محور خبر داد و افزود: محور نخست احداث و تقویت سیل‌بندها برای جلوگیری از نفوذ آب با دستگاه‌های مهندسی و در این راستا فعالیت‌های مهمی انجام شده است.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر، از کمک رسانی این نهاد به ساکنان محاصره سیل در 38 روستا خبر داد و بیان کرد: کمک رسانی به 38 روستای در محاصره سیل در شهرستان باوی خوزستان از دیگر فعالیت و برنامه سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر است.

سردار رزمجو، توزیع غذای گرم به سیل‌زدگان شهرستان باوی را مورد اشاره قرار داد و افزود: در این راستا آشپزخانه صحرایی سپاه امام صادق(ع) و نانوایی در شهرستان باوی راه‌اندازی شده که روزانه نهار و شام به اهالی سیل‌زده شهرستان باوی در شهرها و روستاها ارائه می‌شود.

وی، با قدردانی از کمک‌های مردمی استان بوشهر به سیل‌زدگان خوزستانی خاطرنشان کرد: اکنون نیاز سیل‌زدگان پمپ کف‌کش برای تخلیه آب از منازل سیل‌زدگان، موکت، پتو، برنج و روغن است.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر، با بیان اینکه در خدمات رسانی به سیل‌زدگان در محاصره آب با قایق خدمات رسانی می‌‌شود تصریح کرد: 100 قایق در خدمات رسانی به روستاهای در محاصره سیل فعالیت می‌کند.

سردار رزمجو با بیان اینکه تاکنون بیش از 300 قایق نیروی دریایی سپاه برای خدمات رسانی به سیل‌زدگان خوزستانی اعزام شده است گفت: بخشی از این شناورها مربوط به منطقه دوم نیروی دریایی سپاه مستقر در استان بوشهر است.

-->