پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 43534807 تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20782614
کد خبر : 256010 تاریخ ثبت : 1398/1/25 11:03 نظرات تایید شده : 0

دستگیری شکارچی آهو در منطقه مُند

خلیج فارس: فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان بوشهر گفت: یک متخلف زنده گیری آهو در منطقه حفاظت شده مُند این استان شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ سید احسان موسوی روز یکشنبه در جمع خبرنگاران افزود: در پی اطلاع رسانی محیط بانان حاضر در منطقه مبنی بر مشاهده 2 موتورسوار متخلف، ماموران یگان حفاظت منطقه حفاظت شده مُند به محل موردنظر اعزام و با همکاری نیروهای مرزبانی خورخان، متخلفان رصد و تعقیب شدند.

وی بیان کرد: متخلفان که اقدام به زنده گیری 2 راس آهو کرده بودند به محض مشاهده ماموران علاوه بر رها کردن آهوها اقدام به فرار کردند.

موسوی اظهار داشت: در یک عملیات تعقیب و گریز یک نفر از متخلفان دستگیر شده و نفز دیگر متواری شد.

وی ادامه داد: با پیگیری های صورت گرفته فرد متواری شناسایی و اقدامات لازم در حال پیگیری است.

موسوی یادآور شد: از متخلفان یک دستگاه موتورسیکلت کشف و ضبط شده و پس از تنظیم صورتجلسه جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

وی تاکید کرد: از هم استانی ها و بویژه دوستداران محیط زیست انتظار می رود گزارش های خود پیرامون تخلف های زیست محیطی خود را به نزدیکترین اداره و یا پاسگاه محیط بانی محل زندگی خود اطلاع رسانی کنند.