پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 44745928 تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21990690
کد خبر : 255918 تاریخ ثبت : 1398/1/24 23:22 نظرات تایید شده : 0

خبرگزاری ایسنا در بوشهر فعال می‌شود

خلیج فارس: رئیس جهاد دانشگاهی استان بوشهر از افتتاح دفتر خبرگزاری ایسنا منطقه بوشهر در ساختمان گلستان خبر داد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ علی احمدی زاده اظهار کرد: با توجه به تاکید استاندار در بازدید از خبرگزاری ایسنا، به زودی نمایندگی این خبرگزاری در بوشهر افتتاح خواهد شد. محل استقرار دفتر خبرگزاری ایسنا در مرکز آموزش‌های تخصصی جهاد دانشگاهی استان بوشهر واقع در ساختمان تاریخی گلستان است.

وی بیان کرد: خبرگزاری ایسنا منطقه بوشهر با رویکرد کمک به توسعه استان و اهدافی از قبیل برگزاری نشست‌های تخصصی در حوزه‌های انرژی، نفت، آبزیان و محیط زیست و همچنین تلاش برای بازیابی سهم استان از توسعه ملی فعالیت خواهد داشت.

https://cdn.isna.ir/d/2019/04/13/3/57860784.jpg

وی تصریح کرد: فعالیت خبرگزاری ایسنا بوشهر با رویکرد جدید و مبنی بر توسعه استان است.

رئیس جهاد دانشگاهی استان بوشهر ادامه داد: ایسنای منطقه بوشهر در راستای نشر اخبار امیدبخش و مفید و همچنین پیگیری اهداف توسعه‌ای و حرکت در مسیر پیشرفت استان بوشهر با توجه به ظرفیت‌های موجود تلاش خواهد کرد.

خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) تنها خبرگزاری با هویت دانشجویی و نخستین خبرگزاری غیردولتی ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی محسوب می‌شود که امتیاز آن در تاریخ ۱۳۷۸/۴/۲ از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در اختیار جهاد دانشگاهی قرار گرفت.

خبرگزاری دانشجویان ایران با بهره‌گیری از سرمایه‌ی اندیشه، صداقت و با تکیه بر توان، خلاقیت، و نوآوری جوانان دانشجو در ۱۳ آبان ۱۳۷۸ و با هدف اطلاع رسانی صحیح، به هنگام و همه جانبه به صورت آزمایشی و در ۱۶ آذر همان سال مصادف با روز دانشجو به صورت رسمی به عرصه اطلاع‌رسانی گام نهاد.