پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21778906 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20143059
کد خبر : 255902 تاریخ ثبت : 1398/1/24 15:00 نظرات تایید شده : 0

قرارگاه سپاه استان در شهر ویس خوزستان ایجاد شد

خلیج فارس: فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: قرارگاه پشتیبانی سپاه استان بوشهر در شهر ویس شهرستان باوی استان خوزستان ایجاد شد.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از مهر؛سردار علی رزمجو ظهر شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از ابتدای وقوع سیل در استان خوزستان، سپاه استان بوشهر با حضور در شهرها و روستاهای این استان به خدمات‌دهی پرداخته است.

قرارگاه پشتیبانی سپاه استان بوشهر در شهر ویس خوزستان ایجاد شد

وی با اشاره به اینکه استان بوشهر به عنوان معین شهرستان باوی خوزستان در زمینه رسیدگی به مردم تعیین شده است ادامه داد: شهرستان باوی با ۱۰۰ هزار نفر جمعیت شامل سه شهر و ۳۸ روستا است.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با اشاره به فعالیت صدها نیرو در شهرستان باوی خاطرنشان کرد: در این شهرستان ماشین آلات سنگین و ادوات مهندسی سپاه در حال خدمات رسانی هستند.

توزیع غذای گرم

وی به توزیع غذای گرم اشاره کرد و افزود: یک آشپزخانه صحرایی در شهرستان سیل‌زده باوی مستقر شده که روزانه دو هزار پرس غذای گرم پخت و پس از بسته‌بندی با شناور به روستاهای در محاصره سیل انتقال داده می‌شود.

سردار رزمجو با اشاره به ساخت و مدیریت سیل‌بندها و کمک‌رسانی به مردم سیل‌زده در شهرستان باوی بیان کرد: یگان شناوری منطقه دوم نیروی دریایی سپاه در نقاط مختلف رودخانه کارون مستقر شده است.

وی با اشاره به تشکیل قرارگاه پشتیبانی سپاه استان بوشهر در شهر ویس تصریح کرد: مردم استان نیز کمک‌های بسیاری داشته‌اند و اکنون نیازهای مردم خوزستان شامل پمپ تخلیه آب، موکت، پتو و وسایل اولیه زندگی است.

-->