پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 8867911 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/10/09 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2121153
کد خبر : 255860 تاریخ ثبت : 1398/1/24 12:33 نظرات تایید شده : 0

امداد‌رسانی سپاه استان در مناطق سیل‌زده خوزستان

امداد‌رسانی سپاه استان بوشهر در مناطق سیل زده خوزستانخلیج فارس: فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: جهادگران سپاه استان با صدها نفر نیرو در حال کمک و امداد‌رسانی به مردم سیل‌زده در شهرستان باوی استان خوزستان هستند.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از خبرگزاری صدا وسیما؛ سردار علی رزمجو بیان کرد: برابر هماهنگی انجام شده سپاه استان بوشهر معین شهرستان باوی استان خوزستان  با حدود 100هزار نفر جمعیت شامل سه شهر و 38 روستای سیل‌زده شده است.

وی افزود: سپاه برای هماهنگی بیشتر یک قرارگاه پشتیبانی در شهر ویس ایجاد کرده و در حال پشتیبانی از مردم سیل‌زده است، همچنین کمک‌های نقدی و غیر نقدی مردم سخاوتمند استان بوشهر را جمع‌آوری و به این منطقه ارسال می‌کند.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان ادامه داد: همچنین یک آشپزخانه در این منطقه سیل‌زده مستقر شده که روزانه هزار و 500 تا دو هزار غذای گرم را تهیه می‌کند که پس از بسته‌بندی با شناور به روستاهای در محاصره سیل انتقال داده می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: ماشین‌ آلات سنگین و ادوات مهندسی سپاه هم از ابتدای فعالیت سپاه استان بوشهر در شهرستان باوی خوزستان، در حال ساخت و مدیریت سیل‌بندها و کمک‌رسانی به مردم سیل‌زده هستند.

سردار رزمجو اضافه کرد: یگان شناوری منطقه دوم نیروی دریایی سپاه هم در نقاط مختلف رودخانه کارون مستقر و در حال کمک و امداد‌رسانی به سیل‌زدگان است.

وی با اشاره به اینکه مردم نوع‌دوست استان بوشهر از ابتدای وقوع سیل به کمک سیل‌زدگان شتافته‌اند خاطرنشان کرد:  نیازهای مردم درحال حاضر شامل پمپ تخلیه آب، موکت، پتو و وسایل زندگی است.

-->