پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 44750991 تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21995742
کد خبر : 255740 تاریخ ثبت : 1398/1/24 08:25 نظرات تایید شده : 3

سه عضو شورای گناوه در جلسه استعفای شهردار شرکت نمی‌کنند

خلیج فارس: رئیس شورای اسلامی شهر گناوه گفت: با توجه به اینکه تاکنون سه جلسه متوالی برای بررسی و تعیین و تکلیف استعفا و استیضاح شهردار این بندر برگزار شده اما ازمجموع هفت عضو سه عضو آن حضور نمی یابند.

به گزارش «خلیج فارس»؛ زهرا عرب زاده روز شنبه درگفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: درصورتیکه این سه عضو در سه جلسه متوالی آینده شرکت نکنند، طبق قانون حذف خواهند شد.

وی اظهار داشت: حضور نیافتن این تعداد اعضا باعث شده تا وضعیت طرح و برنامه های مربوط به شهر بلاتکلیف بماند.

عرب زاده گفت: گزینه هایی که برای سکانداری مدیریت شهرداری مطرح شده هیچکدام قطعی نیست وهمه اعضای هفت نفره شورا می توانند در جلسه شرکت تا گزینه ها بررسی شوند.

رئیس شورای اسلامی شهر گناوه بیان کرد: 'ماشاالله احمدی' شهردار این بندر درهفته جاری درنامه ای استعفای خود را به این شورا برای نامزدی در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم ارایه کرد اما باتوجه به اینکه قبل از استعفا ، شورا در نشستی استیضاح ایشان را باموضوع پاسخ دادن به پاره ای از سئوالات مطرح و ارایه کرده با استعفای نامبرده موافقت نمی شود.

شهردار گناوه از شهریور 1396 سمت شهرداری این شهر را برعهده داشته است.