پویاسامانه

کد خبر : 255721 تاریخ ثبت : 1398/1/23 15:30 نظرات تایید شده : 0

نقاط سیل‌خیز استان شناسایی شود

خلیج فارس: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با تاکید بر لزوم شناسایی نقاط سیل‌خیز استان گفت: شرایط مناسب برای پیشگیری از وقوع سیل در استان بوشهر فراهم شود.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل ازمهر؛ آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری در خطبه‌های امروز نماز جمعه بوشهر با تبریک میلاد حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان اظهار داشت: باید نگاه ویژه‌ای به جوانان ایجاد شود و مدیریت کشور به سمت جوان‌گرایی رود.

نقاط سیل‌خیز استان بوشهر شناسایی شود/لزوم انجام اقدامات پیشگیرانه

وی اضافه کرد: از ابتدای سال جدید شاهد بارش‌های فراوان و وقوع سیل در نقاط مختلف کشور بودیم و نیاز است که حمایت لازم از مردم در مناطق سیل زده صورت گیرد.

امام جمعه بوشهر با تاکید بر لزوم ایجاد شرایط لازم برای پیشگیری از وقوع حوادث مشابه تصریح کرد: باید کل جغرافیایی استان بوشهر بررسی شود تا از وقوع چنین حوادثی در استان پیشگیری شود.

وی از آینده پژوهی بحران به عنوان یکی از شاخص‌های مدیریت راهبردی و استراتژیک اشاره کرد و ادامه داد: مسئولان باید برای ۱۰ تا ۲۰ سال آینده برنامه ریزی و فضای کشور را آماده سازی کنند تا بحران‌ها به کشور آسیب نرساند.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر تصریح کرد: مردم به صورت سازمان یافته به یاری مردم مناطق سیل‌زده بشتابند و تاکنون نیز حمایت‌های خوبی از مردم این مناطق شده است که باید افزایش یابد.

آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری با محکوم‌کردن معرفی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در زمره گروه‌های تروریستی از سوی استکبار جهانی بیان کرد: این اقدام آمریکایی‌ها نوعی وارونگی و تحریف حقایق است.

وی با بیان اینکه آمریکا عمله صهیونیسم بین الملل و کانون شرارت، استعمار و تروریسم است، افزود: ایران اسلامی خود قربانی تروریسم است و امروز فریاد مرگ بر آمریکا فریاد همه مظلومان عالم است.

امام جمعه بوشهر با اشاره به نقش سپاه در سرکوب کردن گروه‌های تروریستی از جمله داعش اضافه کرد: استکبار جهانی با حمایت رسانه‌ای و مالی از تروریسم، خود منشأ تشکیل همه گروه‌های تروریستی در دنیاست.

آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری گفت: مبارزه با گروه‌های تروریستی، عمران و آبادانی، محرومیت زدایی و حضور در جبران خسارت‌های ناشی از حوادث طبیعی از جمله کارکردهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه همه ملت ایران بسیجی و سپاهی هستند ادامه داد: حمایت از سپاه واجب و تضعیف آن حرام است.

-->