پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 29080552 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 49414952
کد خبر : 255459 تاریخ ثبت : 1398/1/21 18:35 نظرات تایید شده : 0
شب گذشته رخ داد؛

تیراندازی خونین به دو برادر در کنگان/ یک نفر کشته شد

خلیج فارس: عامل تيراندازی كه متواري بود، با تلاش افسران و كاراگاهان پليس آگاهي كنگان، يک ساعت پس از حادثه شناسايي و دستگير شد.

خلیج فارس: فرمانده انتظامي استان بوشهر گفت: فردي كه با شليک اسلحه شهروند كنگاني را به قتل رسانده بود، يک ساعت پس از حادثه شناسايي و دستگير شد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ سردار خليل واعظي  اظهار داشت: شب 20 فروردين يک مورد تيراندازي منجر به جرح در خيابان آزادگان شهر كنگان به پليس گزارش شد كه با حضور تيم گشت پليس مشخص شد دو برادر براثر تيراندازي فردي به نام "ع" مجروح و به بيمارستان منتقل شده اند.

وي افزود: ساعتي بعد يكي از مجروحان كه از ناحيه شكم مورد اصابت تير قرار گرفته بود به علت شدت جراحات وارده فوت كرد.

سردار واعظي بيان داشت: عامل تيراندازي كه متواري و قصد خروج از شهرستان را داشت، با تلاش افسران كلانتري 11 و كاراگاهان پليس آگاهي كنگان، يک ساعت پس از حادثه شناسايي و دستگير شد و اسلحه بكار رفته در حادثه را كه در منبع آب مخفي كرده بود از وي كشف شد.

به گفته فرمانده انتظامي استان بوشهر، متهم دستگير شده ضمن اعتراف به بزه ارتكابي علت آن را درگيري قبلي با مقتول و برادرش عنوان كرد.

گفتني است، يكي ديگر از مجروحان نيز جهت مداوا به بيمارستان شهر شيراز منتقل شده است.