پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 43698946 تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20946432
کد خبر : 255285 تاریخ ثبت : 1398/1/20 21:16 نظرات تایید شده : 18
پایان ایرانجوان بوشهر در لیگ دو کشور

سقوطی که قابل پیش‌بینی بود

خلیج فارس: این تیم که فصل گذشته از لیگ آزادگان سقوط کرده بود، با شیوه ای که مدیریت آن در پیش گرفته بود، از همان ابتدای فصل جاری مشخص بود فرجام خوشی در انتظارش نیست.

خلیج فارس: تیم فوتبال ایرانجوان بوشهر با شکست مقابل تیم مقاومت تهران، یک هفته مانده به پایان لیگ دو کشور از این مسابقات سقوط کرد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ اتفاقی تلخ برای باشگاه ریشه دار بوشهری که قدمتی 60 ساله دارد و سقوط به لیگ سه کشور، تلخ ترین رویداد برای هواداران طی چند دهه اخیر محسوب می شود.

باشگاهی که با عملکرد درخشان خود طی سالیان گذشته، به عنوان‌ کارخانه بازیکن سازی فوتبال شناخته شد و چهره هایی از این تیم نظیر مهدی طارمی، مهدی قائدی یا حسین ماهینی به فوتبال ایران معرفی شدند.

این تیم که فصل گذشته از لیگ آزادگان سقوط کرده بود، با شیوه ای که مدیریت آن در پیش گرفته بود، از همان ابتدای فصل جاری مشخص بود فرجام خوشی در انتظارش نیست. طوری که بارها دلسوزان فوتبال استان نسبت به چنین روزهایی هشدار دادند.

شرایطی که باعث شد طی این فصل چندین بار سکان هدایت این تیم دچار تغییر شده و مدیریت حلقه گمشده این باشگاه محسوب می شد.

اگرچه مدیریت این باشگاه از بی توجهی مسئولان نسبت به مشکلات مالی ایرانجوان گلایه مند بودند، اما هیچگاه به این پرسش پاسخ داده نشد که متولیان باشگاه با سرمایه هایی نظیر املاک باشگاه که در اختیار دارد و لیست افرادی که سهامدار ایرانجوان شناخته می شوند، تاکنون چه میزان آورده مالی برای این تیم قدیمی داشته اند؟ آیا راهبرد و برنامه مشخصی وجود داشته که سرمایه های اصلی ایرانجوان که تیم های پایه آن بوده نابود نشود؟

به هر روی بیستم فروردین ۱۳۹۸ تلخ ترین روز این باشگاه بوشهری رقم خورد تا عصر این روز نماینده بوشهر در ورزشگاه باقر شهر مقابل تیم مقاومت تهران با نتیجه دو بر یک شکست خورده و راهی لیگ سه کشور شود.

حال باید دید این تیم با ریشه فوتبال کشور در آینده به روزهای خوب خود بازمی گردد یا اینکه باید با نام‌ بزرگ ایرانجوان خداحافظی کنیم.