پویاسامانه

کد خبر : 255200 تاریخ ثبت : 1398/1/20 13:46 نظرات تایید شده : 0

۲۵۰ کیلومتر از معابر روستایی استان آسفالت شد

 ۲۵۰ کیلومتر از معابر روستایی استان بوشهر آسفالت شدخلیج فارس: مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر گفت: ۲۵۰ کیلومتر از معابر روستایی استان بوشهر آسفالت شد.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از مهر؛ حمید حیدری بریدی صبح سه‌شنبه در نشست با نماینده ولی فقیه در استان بوشهر اظهار داشت: در راستای توسعه زیرساخت‌های روستایی استان بوشهر تلاش‌های خوبی صورت گرفته است.

وی از ساخت هزار واحد مسکونی در استان بوشهر خبر داد و اضافه کرد: زمین مورد نیاز برای احداث واحدهای مسکونی در استان باید تأمین شود که انتظار داریم دستگاه‌ها همکاری لازم را در این زمینه داشته باشند.

حیدری بریدی از بهسازی هزار و ۵۵۹ واحد مسکن روستایی در استان بوشهر طی سال گذشته خبر داد و بیان کرد: از محل حساب ۱۰۰ امام(ره) ۲۹ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال به صورت بلاعوض تأمین اعتبار شده است.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر خاطرنشان کرد: به هر خانوار تا سقف ۸۰ میلیون ریال و بر اساس تفاهم نامه با بانک قرض‌الحسنه مهر نیز ۱۰ میلیارد ریال در قالب ۲۰۰ فقره تسهیلات به متقاضیان پرداخت می‌شود.

وی با اشاره به اجرای ۴۹۲ پروژه در روستاهای استان با اعتبار هزار و ۳۳ میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی، ملی و نفت افزود: ۱۵۸ میلیارد ریال در زمینه تأمین قیر رایگان هزینه شده است.

وی با بیان اینکه از سال ۹۳ تاکنون ۲۵۰ کیلومتر از معابر روستایی استان بوشهر آسفالت شده است ادامه داد: از ۲۵۶ بوستان امید ۱۶۱ بوستان و از ۱۶۲ زمین چمن مصنوعی ۱۸ زمین به بهره برداری رسیده است.

-->